Samsung 75Q7FNATXTK 75" 190 Ekran 4K Ultra HD Flat Smart QLED TV

Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Samsung 75Q7FNATXTK 75
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
Görsel 9
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Haber Ver

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

PHİLİPS TÜRKİYE GÜVENCELİ 2 YIL GARANTİ
KDV Dahil 8.099,00 TL
PHİLİPS TÜRKİYE GARANTİLİ ÜCRETSİZ KARGO
KDV Dahil 4.299,00 TL
ÜCRETSİZ KARGO PHİLİPS TÜRKİYE GARANTİLİ
KDV Dahil 5.099,00 TL

Samsung 75Q7FNATXTK 75" 190 Ekran 4K Ultra HD Flat Smart QLED TV


* 40 inç ve üstü televizyonlarda, yetkili servis tarafından kurulum yapılması gerekmektedir. 
* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
* 40 inç altı televizyonlarda ise kurulum gerekmemektedir.
 


Q Contrast Elite

Q HDR Elite (HDR 10+)

Tek Bir Görünmez Bağlantı
Güzel resim, güzel bir uyum

* Gerçek ürün gösterilen görüntüden farklı olabilir. Lütfen ürün galerimize bakın.
Q Renk
Dört kelime - bir milyardan fazla renk. En sevdiğiniz dizi ve filmleri, şimdiye kadarki en gerçekçi, doğru ve canlı renklerle izleyin. Aksiyonun bir parçasıymış gibi, her sahnenin en karmaşık renk ayrıntılarını görün.

* QLED TV’lerin %100 renk hacmi sağlayabilme özelliği, dünya çapındaki test ve sertifika kuruluşu olan Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) tarafından doğrulanmıştır.
Renk Hacmi
Q7F %100 renk hacmi sağlar, yani TV’de gördüğünüz gerçekçi, zengin ve ayrıntılı renk aralığını maksimuma çıkarır.

Q Contrast
Eğlencenin tadını rahatsız edilmeden çıkarın. En karanlık sahnelerde gizli karmaşık detayları görün. Q Contrast sayesinde, odanızdaki tüm aydınlatmaya rağmen her sahnenin en küçük ayrıntısını bile görebileceksiniz.

Q HDR Elite (HDR 10+) 
HDR10+ destekli Q HDR Elite’in daha geniş parlaklık ve kontrast ayarı, görüntüleri yönetmenin gözünden görmenizi sağlar. En parlak ve karanlık sahnelerde daha önce göremediğiniz ayrıntıları görün.

*Sertifikasyon modele göre değişebilir. ** En yüksek parlaklık, modele ve TV’nin boyutuna göre değişebilir.

HDR 10+ nedir?
Gelişmiş bir HDR teknolojisi olan HDR 10+, her sahnenin renk, kontrast ve ayrıntılar için hassas bir şekilde optimize edilmesini sağlar.

UHD Alliance
QLED TV’ler UHD Alliance tarafından UHD Premium olarak onaylanmıştır ve UHD içerikleri gerçek halleriyle görüntüler.

4K Ultra HD
Q7F, Consumer Electronics Association (CEA) tarafından tanımlanan 4K Ultra Yüksek Çözünürlük standartlarıyla uyumludur.

Ultra HD
ULTRA HD logosuyla onaylanan Q7F’in görüntüleri ve Ultra Yüksek Çözünürlüklü ekranı, DIGITALEUROPE tarafından belirlenen yüksek teknik gereklilikleri karşılamaktadır.
Uzun Ömür
Uzun ömürlü olması için tasarlanan QLED TV’nin Quantum noktaları inorganiktir. Bu, ekranın zaman içerisinde yanmamasını ve bugün gördüğünüz detayların yıllar sonra da aynı kalmasını sağlar.

*Ekran Yanması Nedir? Ekran yanması, TV ekranının belirli bölgelerinde aynı görüntü veya sahnenin uzun süreler boyunca izlenmesinden kaynaklanabilecek kalıcı bir kusurdur.** Görüntüler sadece örnekleme amaçlıdır ve konunun daha iyi anlaşılması için sağlanmıştır.
Q Motor
QLED TV’nin olağanüstü görüntü kalitesi, rakipsiz Q Motorumuz tarafından desteklenmektedir. İzlediğiniz her sahneyi anında analiz ederek mükemmel renk, kontrast ve ayrıntılar sunar.

*Görüntüler sadece örnekleme amaçlıdır ve konunun daha iyi anlaşılması için sağlanmıştır.
TV’yi değil görüntüyü izleyin
Q7F’in ince tarzı ve şıklığıyla TV izleme deneyiminizi nasıl iyileştirebileceğini kendiniz görün.


Tek Bir Görünmez Bağlantı  
Nihayet, artık elektrik kablosu da dahil her şey, tek bir -neredeyse görünmez- kabloyla yönetilebiliyor. Yeni One Invisible Connection, cihazlarınızı One Connect Box’a bağlayarak göz önünden uzak tutuyor. 2018 Q7F ile yaşam alanınızı tasarlamanın zamanı geldi.
One Connect
Artık cihazlarınız tek bir yere bağlanabilecek. Cihazlarınızı toplayıp One Connect Box’a bağlayın ve göz önünden kaldırın. Yaşama alanınızı tam istediğiniz gibi tasarlamanın zamanı geldi.
* Cihazlar One Connect’e bağlanmalıdır.

Artık siyah ekran yok
Siyah ekran normundan uzaklaşın. Yeni Ortam Moduyla evinizin içini güzelleştirin.

Ortam Modu

DEKOR
Oturma odanıza renk katın. Ortam Modu sayesinde ortamınıza mükemmel uyum sağlayan interaktif bir arka plan seçin.

BİLGİ
Hava durumu, dışarının sıcaklığı ve önemli manşetler gibi günlük bilgileri, QLED’e yarı saydam bir efekt veren interaktif bir arka planla alın.

FOTOĞRAF
Tüm anılarınızı yeniden yaşayın. Mobil cihazınızdaki fotoğrafları sergileyerek oturma odanızı kişisel bir galeriye dönüştürün.

MÜZİK
Günlük yaşamınızda arka plan müziğinin keyfini çıkarın. Yalnızca ses komutlarıyla veya Bluetooth üzerinden bağlanan akıllı telefonunuzla müzik dinleyin.

Duvara Sıfır Montaj
QLED TV’nize bir şahesere yakışır şekilde davranın. Boşluksuz duvar askısı, TV’nizi duvara sıfır asarak iç dekorunuza mükemmel uymasını sağlar.

*Görüntüler sadece örnekleme amaçlıdır ve konunun daha iyi anlaşılması için sağlanmıştır.** TV’nin arka ucundan ölçülür; boşluk, kurulum ve duvar türüne göre değişebilir.*** Duvara Sıfır Askı aparatı ayrı satılır.
Sınırsız 360 Derece Tasarım
Çerçevesiz 360° tasarımla görüntüye tamamen kendinizi kaptırın. Önden arkaya şık ve minimal bir tasarıma sahip olan QLED TV’nin 4 tarafı çerçevesiz ekranı daha geniş görünüyor ve inanılmaz sinema deneyimleri sunuyor.

Tek Montaj Çözümü
Dekorunuzla ilgili kararları, TV’nize göre değil, kendinize göre verin. QLED TV’nin Tek Montaj çözümü, TV’nizi istediğiniz yere, istediğiniz şekilde yerleştirmenizi sağlar. İster duvara asarak, isterse de kolayca değiştirilen çeşitli ayakları kullanarak farklı tarzlar deneyin.

* Stüdyo ve Yer Çekimi Tipi ayaklar ayrıca satılır.* Stüdyo ve Yer Çekimi tipi ayaklar, 55”/65” QLED TV’lerle uyumludur.* Asıl ürün gösterilen görüntüden farklı olabilir.

Yer Çekimi Tipi Ayak
Yer Çekimi Tipi Ayak (AB’de: Samsung Kule Tipi Ayak), yerleştirdiğiniz her yerde harika görünecek şekilde tasarlanmıştır. Tamamen metal gövdesi, etrafına kusursuz uyum sağlar ve yaşam alanınıza görsel çekicilik katar.

Stüdyo Tipi Ayak
Stüdyo tipi ayak, odanıza benzersiz ve şık bir görünüm katar. Her açıdan büyüleyicidir ve yaşam alanınıza kusursuz uyar.
Akıllı TV’den keyif almanın zeki bir yolu
Eğlence içeriğinize daha hızlı, kolay ve akıllı bir şekilde erişin. Tüm işlevleri kontrol etmek için tek bir kumanda ve tüm cihazları kontrol etmek için tek bir basit hub kullanacaksınız. Aramaya daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırın. TV’nin keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

* Görüntüler sadece temsili ve örnekleme amaçlıdır. Ürün performansını etkilemeyen görünüm ve tasarım değişiklikleri bilgilendirme yapılmadan değiştirilebilir. ** Akıllı Hizmet ve GUI(Grafik Kullanıcı Arayüzü) bölgeye ve modele göre değişebilir.*** Üçüncü taraf hizmet ve içeriklerinin kullanılabilirliği, bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir.**** Tüm cihazlar aynı ağ üzerinde olmalıdır ve İnternet bağlantısı gereklidir.. ***** Netflix yayın üyeliği gerektirir.
Tek Uzaktan Kumanda
Sadece Tek Uzaktan Kumanda ile tüm bağlı cihazları ve içeriği kolayca kontrol edin. Tüm bağlantılı cihazları otomatik olarak bağlayan ve etiketleyen otomatik algılama özelliği de vardır. Bulması kolay, kullanması kolay. Sadece tek uzaktan kumanda.

* Gerçek ürün ve uzaktan kumanda gösterilen görüntüden farklı olabilir.
Smart Hub
Her şeyi tek bir yerde görün. One Depth sizin için tek bir ekranda çeşitli içerikler toplar. Değişik içerik sağlayıcılara kolay erişim sağlayın ve içine dalmadan önce küçük resim ön izlemelerini kontrol edin.

* Smart TV hizmetlerini kullanmaya, Smart TV Şart ve Koşullarını kabul ettikten sonra başlayabilirsiniz. Samsung, Smart TV’yi kullandığınızda bilgilerinizi Samsung Gizlilik Politikasına uygun şekilde işleyebilir.
 • SmartThings
  SmartThings, TV’nizi buzdolabından mobil cihazlara kadar akıllı ev aletleriniz için bir merkeze dönüştürür. Kusursuz etkileşim sunar ve akıllı evinizi akıllıca izleyip kontrol etmenizi sağlar.
 • SmartThings Uygulaması, Her Şey İçin Tek bir Uygulama
  SmartThings uygulaması, Evrensel Kılavuz, Uzaktan Kumanda ve hatta Ortam Modu ayarları gibi özellikleri de sunar.

PrevNext
* SmartThings uyumlu cihazlar bölgeye göre değişebilir.**Bu işlev mobil cihaz ve işletim sistemine göre değişebilir. *** SmartThings uygulaması indirilmeli ve kurulmalıdır.
Mobil Kurulum

ADIM 1
Mobil cihazınız ve TV’niz sizi kurulum adımına götürmek için otomatik olarak bağlanacaktır.

ADIM 2
Mobil cihazınız Wi-Fi’ye bağlıysa, ağ bilgileri TV’niz ile paylaşılacaktır.

ADIM 3
Mobil cihazınız Samsung Hesabına bağlıysa, hesap bilgileri otomatik olarak TV’niz ile paylaşılacaktır.

ADIM 4
Keyfini çıkarmak istediğiniz uygulamayı seçin ve onları Smart Hub’a ekleyin. Bu kadar! Şimdi rahatlayın ve Akıllı TV’nizin keyfini çıkarın!

İçerik Eşleştirme ve Paylaşımı
Samsung Bulut’un tüm avantajlarını kullanın. Samsung akıllı cihazlarınızı eşleşmiş fotoğraflara kusursuzca bağlayın. Şimdi mobil resimlerinizi paylaşabilir ve TV veya buzdolabı ekranlarında keyfini çıkarabilirsiniz.
* Sadece uyumlu cihazlar.


Bilgilendirme
TV’nizden ayrılmadan ne oluyor bilin. Favori içeriğiniz açıkken, evinizdeki IoT cihazları, takvim hatırlatıcıları ve bildirimler için durum güncellemeleriyle TV'nizde açılır mesajlar alın. Mobil cihazınızda bile bildirim alabilirsiniz.
* Sadece uyumlu cihazlar.


*Asıl Ürün Görüntüde Gösterilenden Farklı Olabilir. Lütfen ürün galerimize bakın.** Görüntüler sadece örnekleme amaçlıdır ve konunun daha iyi anlaşılması için sağlanmıştır.
    

FOTOĞRAF GALERİSİ
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

VİDEO GALERİ
 • image

Evraklar

2018.02.27
common-energylabel-qe75q7fnatxtk-energylabel Document with Grade A
(Energy Label document with Grade A))
58.97KB
 
 
Q
Serisi
3,840 x 2,160
Çözünürlük
QLED
Ürün
Q
Serisi
DAHA SPECS GÖSTER
* Önemli özellik, Önemli Teknik Özelliklerden farklı olabilir.
 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu75Q7FN
MarkaSamsung
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8801643168148

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.