Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar

Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar
Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar
Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar
Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar
Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Haber Ver

Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar

Ses mühendisleri tarafından en özel, en gerçekçi ve en gelişmiş ses teknolojisini sağlamak amacı ile geliştirilen Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar, kelimenin tam anlamıyla sesin olması gereken halini sunuyor. Ayrıntılı ve zengin dağılımı sayesinde ince, sade ve harika bir ses sağlayan soundbar, geniş aralıklı ve yüksek frekanslı hoparlörü ile geniş bir alana hitap ediyor.

Net, Gerçekçi, Kusursuz

  • Tek parça soundbar şeklinde geliştirilen tasarım, tüm ortama dağılan homojen bir ses sağlıyor.
  • TV ile mükemmel bir uyum yakalayan ses sistemi, performansı güçlü hale getiriyor.
  • Çok dizilimli hoparlörler ses deneyimini maksimum seviyeye çıkarıyor.
  • Samsung imzalı bozulma engelleyici teknoloji ile net ve gerçekçi bir ses deneyimi yaşatıyor.

Sesi Kusursuz Hale Getiren Teknik Detaylar

Kontrol: Uzaktan Kumanda

Frekans Aralığı: 40 Hz - 20 Khz

Hoparlör Sayısı: 7

Ses Modu: 3

Ses deneyimini kusursuz hale getirmek için her detayının incelikle düşünüldüğü Samsung HW-NW700 Sound+ Slim Soundbar, sinema keyfini de benzersiz bir noktaya taşıyor. Diyalogları kristal netliğinde sunan cihaz, özel orta kanalı ile bir uçtan diğer uca dengeli bir dağılım sağlıyor. Samsung TV modelleri ve diğer akıllı cihazlar ile kablosuz bağlantı sağlanıyor. Müzik akışı kablosuz bir şekilde iletilirken kontrol için de tek bir kumanda yeterli oluyor.

Samsung Hakkında

Teknoloji sektörünün öncü markalarından biri olan Samsung, kurulduğu günden bu yana kalitesini, vizyonunu ve anlayışını başarıyla sürdürüyor. En çok tercih edilen markalar arasında yer alan Güney Kore merkezli teknoloji devi, dünyanın her yerine konfor götürüyor.

Kolay Montaj - Pratik Kullanım

Samsung soundbar yalnızca birkaç dakika içerisinde monte edilebiliyor. Klips tipindeki monte seti, vidaların sökümüne bile gerek duymuyor. Ayrıca kolay bir kullanım imkanı veren cihaz, uzaktan kumanda aracılığıyla tüm fonksiyonlarını yerine getirebiliyor. Ayrıntılı bilgiler, kullanım kılavuzunda yer alıyor.


Ses bilimi
Ses mühendislerimizin size mükemmel dengeli, tüm ortamı kaplayan sesler sağlamak için en gelişmiş akustik teknolojilerini ve en yeni bilgisayar modellemelerini kullandığı California Audio Lab’de test edilip ayarlanmıştır

Sesin olması gereken hali
Derin baslı hoparlör olmadan bile ayrıntılı ve zengin, olağanüstü ev sineması sesi ile ortamınıza hayat verin. Tek parça Soundbar tam da duyulması amaçlandığı gibi derin bas ve net sesle ortamınızı kuşatır.

İnce. Sade. Ve harika ses.
Soundbar duvara monteli TV’nize mükemmel bir eşlemedir. İnce gövdesi ve Soundbar’ın Görünmez Bağlantısı ile, harika uyum sağlar ve güçlü performans sunar. Olağanüstü ses kalitesi ile harika bir görünüm.

Soundbar’ınızı birkaç hızlı adım ile monte edin
Elverişlilik için tasarlanmış Soundbar’ı kurmak, klips tipi duvara monte seti ile daha önce hiç olmadığı kadar kolay. Artık, kabloları bağlamak veya sökmek için Soundbar’ı duvar montesinden hiçbir vidayı sökmeden çıkarabilirsiniz.

Birden fazla hoparlörü titizlikle kontrol edin
Ses deneyiminin zirvesini yaşayın. Özel Samsung teknolojisi ile beslenen çok dizilimli hoparlör daha güçlü bas için eş zamanlı hareket eder

Derin bası hissedin
Bozulma engelleyici teknolojimiz bozulma gerçekleşmeden tahmin edip ortadan kaldırarak ayrı bir derin baslı hoparlör olmadan size daha derin ve daha ayrıntılı bas sağlar.

Oturduğunuz her yer ideal nokta olsun
Her nokta, ideal noktadır. Soundbar’ın son teknoloji ürünü geniş aralıklı yüksek frekanslı hoparlörü ile odanın her yerinde sürekli mükemmel ses elde edin.

Net diyaloglar için orta kanal
Özel orta kanal sayesinde kristal netliğinde diyalogların keyfini sürün. Bir uçtan diğerine dengeli ses sağlar ve ev eğlence deneyiminizi harika bir şekilde tamamlar.

Sesiniz ile müzik canlanır
İsmini hatırlamıyor musunuz? Alexa sesli kumanda ile ellerinizi kullanmadan Soundbar’ınızın keyfini çıkarın. Sadece ismini veya şarkı sözlerinden birkaç dizeyi söyleyerek Alexa’nın şarkıyı çalmasını isteyin. Ruh halinize uygun müzik ne olursa olsun, Alexa bulacaktır.

* Bu özelliği kullanmak için bir Amazon Echo Cihazı gereklidir. Bu hizmet Amazon tarafından sağlanmaktadır ve herhangi bir zamanda sonlandırılabilir.
TV ile kablosuz bağlantı
Soundbar’ınızı Bluetooth veya Wi-Fi üzerinden kolayca ve kablo karmaşası yaşamadan Samsung TV’nize* bağlayın. Tüm içeriklerinizin keyfini anında daha net ve daha etkili ses kalitesiyle çıkarın.

* Wi-Fi veya Bluetooth’u destekleyen belirli Samsung TV’ler ile uyumludur.
Kablosuz müzik akışı
Soundbar, diğer cihazlara kolayca kablosuz bağlantı sağlamak için Wi-Fi ve Bluetooth kullanır. Hiçbir sorun yaşamadan, mobil cihazlarınızdan her yerde en yüksek kalitede müzik dinleyin.

Tek kumandayla kontrol
Birden fazla kumandaya ihtiyacınız yok. Açma-kapama, ses ve hatta ses efektleri için temel Soundbar işlevlerini, TV UI üzerinden bir Samsung TV uzaktan kumandasıyla kontrol edebilirsiniz.
* Belirli Samsung TV’lerle uyumludur. Daha fazla ayrıntı için lütfen mağazaya danışın.

SmartThings ile daha akıllı dinleyin
SmartThings hoparlörünüzü ağınıza bağlamanıza olanak tanıyarak akıllı eviniz genelinde ses üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Bağlantılı hayatı yeni bir düzeye çıkarın
* SmartThings uyumlu cihazlar bölgeye göre değişebilir. Bu işlev mobil cihaz ve OS’a (işletim Sistemi) göre değişebilir. SmartThings uygulaması indirilmeli ve kurulmalıdır.

Kablosuz çevresel sese hazır
Bütünsel Samsung Sound+ çözümü ile gerçek sinematik çevresel ses keyfine varın. Daha kuşatıcı çevresel ses için Kablosuz Arka Hoparlör Seti*’ni ekleyin ve SWA-W700** 27 Hz’ye kadar alçak derin baslı hoparlör ile daha fazla derinlik elde edin.

* Samsung Kablosuz Arka Hoparlör Seti ve derin baslı hoparlör, ayrıca satışa sunulmaktadır (Aksesuar modeli: SWA-9000S, SWA-W700).** Arka Hoparlör Seti için kablosuz modül, bir güç kablosu gerektirir. Arka hoparlörler modüle kablo ile bağlanır.
Diğer Özellikler
Stok KoduHW-NW700
MarkaSamsung
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
8801643233464

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.