Samsung QE75Q90RATXTK 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV

Samsung QE75Q90RATXTK 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV
Samsung QE75Q90RATXTK 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV
Samsung QE75Q90RATXTK 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV
Samsung QE75Q90RATXTK 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV
Samsung QE75Q90RATXTK 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Haber Ver
Çarpıcı bir tezat

Tam Yerel Karartma Platin LED


Güzel sahneler oturduğun yerde

Sonsuz görüş açıları


Olağanüstü performans ile ultra bir işlemci-Güçlü

Kuantum İşlemci 4K


Tek HDR deneyimi

2000 kuantum HDR

Kontrast daha doğru Samsung


Kontrast daha doğru Samsung

*Les images sont simulées à des fins d'illustration uniquement.

QLED simplifie vos usages

Une seule télécommande pour tout contrôler

Accédez à tous vos contenus et périphériques connectés avec la Télécommande Universelle, pour un usage simple et pratique. Encore plus intelligent et intuitif, profitez d'une interface optimisée avec un accès rapide à l'ensemble de vos applications préférées.


QLED kullanır kolaylaştırır

*Akıllı hizmet ve grafik arayüzü model ve bölgeye göre değişebilir. *Bağlı cihazlar tarafından sunulan özellik ve fonksiyonlar bazı veya sınırlı kullanım desteklenmiyor olabilir.

Plus de contenus en 4K UHD

L'accès à vos contenus n'a jamais été aussi simple

Plus de 4000 heures de contenus 4K UHD disponibles avec vos applications favorites (sport, cinéma, séries, musique, jeux, etc.)


Plus de contenus en 4K UHD

*İçeriği UHD erişim uygulamaları ve internet Bağlantı hızınıza bağlıdır. *Samsung Smart TV'de mevcut bazı uygulamalar, üçüncü şahıslar tarafından düzenlenmiş ve değiştirme veya yayıncılar kendi seçimleri ve kararları doğrultusunda sona tabidir.

Uzmanlık Samsung

Sınırsız bir deneyim için

 
1. Tam Yerel Karartma Platin LED  

1. Tam Yerel Karartma Platin LED

Samsung en doğru arka aydınlatma teknolojisi ile mükemmel görüntünün tadını çıkarın.

 
2. Kuantum İşlemci 4K 

2. Kuantum İşlemci 4K

Kaynağı ne olursa olsun, tüm içeriğinizi optimize etmek için Yapay Zeka kullanan ultra-güçlü bir işlemci.

 
3. Sonsuz görüş açıları  

3. Sonsuz görüş açıları

Oturduğun yerde, eşsiz bir deneyim keyfini çıkarın.

 
4. Quantum HDR 2000 

4. Quantum HDR 2000

Voyez ce que les autres ne peuvent pas. Observez des images pures et des sensations aussi proches de la réalité dans les scènes sombres comme dans les scènes les plus éclatantes.


Renkleri daha zengin ve gerçekçi

Kuantum Noktalar ile Ses Renk %100

Gerçekçi olduğu gibi çok parlak renkler göz atın. Samsung Kuantum noktalarının benzersiz teknolojisi ile, tv parlak vaatler Ses Rengini %100 olarak karanlık sahneler QLED.


Renklerin bir Milyardan fazla tonları

Çarpıcı bir tezat

Tam Yerel Karartma Platin LED

Üst düzey hassasiyet seviyesini kontrol edin ve Tam tam netlik sayesinde detayları kontrol sisteminde Platin AÇTI. Arka bu kadar hassas, bölge ile kontrol edildiğinde en ince ayrıntılarına kadar hayata bölge bağımsız olarak gel. Görüntü derinliği gerçekçi bir deneyim yaşayacaksınız artan ulaşabilirsiniz.


Çarpıcı bir tezat

Bölgeleri ve anti aksine yansıma ve iyileştirme teknolojileri kalitesini sayısına göre *arka ışık seviyesi.

Tek HDR deneyimi

2000 kuantum HDR

HDR teknolojisi 10+ tüm detayları geri yüklemek için her sahneyi analiz etmeyi sağlar. Bu teknoloji kombinasyonu ve uzmanlığımız tarafından üretilen, 2000 Kuantum HDR gerçeğe sahneleri daha canlı gibi karanlık sahnelerde yakın gibi saf ve hissi görüntüleri keyfini çıkarmanızı sağlar. Sizin için sinema deneyimi sonunda kullanılabilir.


Tek HDR deneyimi

*Kuantum HDR parlaklık aralığı test standartları, iç standartların bir sonucu olarak belirlenir ve görüntüleme çevre veya belirli koşullara göre değiştirilebilir. 2000 sirkeler yüksek bir parlaklık = 2000 kuantum HDR*.

Şeyleri görmek daha büyük

Yaşam alanı boyutunu bir tv seçiminde artık sınırlayıcı bir faktördür. Görüntü kalitesi açısından gelişmeler, bugün avantajı büyük ekran için, dar alanlarda bile mesafe endişesi olmadan izin verir. TV QLED Samsung ile daha büyük şeyler görüyor.


Şeyleri görmek daha büyük

Temiz ve net görüntüler

Renk bozulmaları veda. Televizyonun yaydığı ışık düzgün bir şekilde QLED ve farklı açılardan olağanüstü bir görsel deneyim için sızıntısını azaltır. Renkler ve görüntü kalitesi hala nerede olursanız olun, sağlam olacak

İyi oyun, iyi kazanıyor!

Mode gaming Expert

Giriş Gecikme minimum

En iyi olmak ve tüm oyunları kazanmak ! İstikrarlı bir oyun garantisi (RRV) teknoloji Freesync ve 4K UHD en iyi resim kalitesi tv vardır. Avantajı çok şey eylem uzak sana şunu keser ve ekran daha az deforme yönetiminde bir iyileşme al ! Yeni TV'ler 4K UHD deneyimini bir Oyun benzersiz ve optimize sayesinde.

*Teknoloji FreeSync, Girdi Gecikme azaltır, daha az yırtılma ve Kekemelik ile. * (Yenileme hızı değişken) RCR her sahne için uygun bir görüntü sağlar.

Oyun için en iyi arkadaşı

Değil gölge alanlarda rakiplerinizin görememek riskini almayın. Dinamik Siyah Ekolayzır, karanlıkta görünürlüğü artırıldı ve sahnelerin görüntü kalitesini optimize etmek için ayrıntılı bir şekilde analiz edilir. Sesi de, eylem içinde toplam daldırma için optimize edilmiştir.

*Resimler yalnızca açıklama amaçlı simüle edilir

Olağanüstü performans ile ultra bir işlemci-Güçlü

Kuantum İşlemci 4K

4K Kuantum İşlemci görüntüleri optimize etmek için kendi algoritması kullanır, oda ve sahne bağlı olarak ekran parlaklığını ve sesi ayarlama. Mükemmel bir resim ve bu güçlü işlemci tarafından sağlanan tedaviler sayesinde eşsiz bir deneyim keyfini çıkarın.


Olağanüstü performans ile ultra bir işlemci-Güçlü

IA Geliştirme

Makine Öğrenme ve Yapay Zeka gücü sayesinde, televizyon kaynak içeriği ile ilgilenir QLED, ve uyum ve yüksek çözünürlükte dönüştürmek. HD içeriği UHD ve 4K daha optimal Full HD yaşayabilirsiniz.

*Görüntüleme deneyimi içerik ve biçim türlerine bağlı olarak değişebilir. "Yapay zeka Geliştirme" bir bilgisayarla bağlantı halinde Oyun Modunda bazı durumlarda ya da geçerli olmayabilir. *Görüntü işleme kaynaklarına bağlı olarak değişebilir.

Akıllı Mod

Akıllı Modu ile, télévieur senin QLED otomatik oda aydınlatma göre parlaklığı ayarlar. Ayrıca İçerik , bilgi programlarda diyalog netliğini geliştirmek veya bir konser sırasında şarkıcının sesini vurgulayarak, örneğin ses uyum sağlayabilir.


 
Akıllı Mod
 

QLED takmak en iyi ses çubuğu

 
QLED en iyi ses çubuğu eklemek

Akıllı kişisel asistan

TV size Bixby entegre

Ses düzeyini artırmak için, ya da en sevdiğiniz içeriği bulmak isteyip istemediğinizi, sesli Yardımcısı zeki ve özel sizin için burada ! Bixby ile tv Basit ve sezgisel bir şekilde QLED kontrol edebilirsiniz.

*Resimler yalnızca gösterim amacıyla simüle edilir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu75Q90R
MarkaSamsung
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.