Altus AL-305 A+ 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Altus AL-305 A+ 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı
Altus AL-305 A+ 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı
Görsel 1
Görsel 2
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Aydınlatma Var
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 53
Dondurucu Özelliği Statik
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 47.5
Hacim (L) 90
Hızlı Dondurma Yok
Hızlı Soğutma Yok
Kapı Açık Uyarısı Yok
Kontrol Paneli Mekanik
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 43
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 86
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Arçelik
Ürün Tipi Büro Tipi
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 112
Yükseklik (cm) 81.8

Konforlu ve Kullanışlı Bir Buzdolabı

• Altus AL 305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı, mekanik kontrol sistemi aracılığı ile pratik bir kullanım imkânı tanır.

• Solo kullanım şekli ile hizmet veren model, çevrilebilen kapı yönü özelliği ile kullanıcılarına konforlu bir buzdolabı deneyimi yaşatır.

• Altus AL 305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı, içeriğinde yer alan antibakteriyel conta eklentisi ile bakteri oluşumunu engelleyerek sağlıklı bir buzdolabı kullanımı sunar.

• Güçlü bir aydınlatma fonksiyonu ile donatılan model, bu özelliği ile pratik bir kullanımın önünü açar.

• Model, sahip olduğu statik soğutma özelliği sayesinde yiyecek ve içeceklerin ilk günkü tazeliğinde korunmasını sağlar.

Dinamik dış tasarımı ile ilgi gören Altus AL 305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı kullanıcıların huzuruna beyaz renk seçeneği ile çıkar. Model, titizlikle belirlenmiş renk seçeneği ile estetik bir görünüme ulaşır ve bu özelliği Altus kullanıcıları arasında beğeni toplar. Altus AL 305, estetik tasarımının yanında kullanışlı boyutları ile de fark edilir. 81.8 cm yüksekliğe, 47.5 cm genişliğe, 53 cm derinliğe sahip olan model, kullanışlı ebatları ile özellikle dar alanlar için ideal bir mini buzdolabıdır.

Zengin donanımı ve tatmin edici performans değerleri ile Altus AL 305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı, kullanıcıların en iyi destekçileri arasında yer alır. Altus mini buzdolabı, tüm bu özelliklerinin yanı sıra kaliteli malzemelerden oluşan dış malzeme yapısı ile de bakışları üzerinde toplar. Birinci sınıf malzemelerden meydana gelen dış yapı buzdolabının kullanım ömrünü uzattığı gibi estetik tasarımını da katkıda bulunur.

Tatmin Edici Performansın Kaynağı Güçlü Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Tezgah Seviyesi
Enerji Sınıfı: A+
Brüt Hacim: 90 Lt
Soğutucu Kısım Net Hacmi: 86 Lt
Yıllık Enerji Tüketimi: 112 kWh
Ürün Boyutları (Y x G x D): 81.8 x 47.5 x 53 cm

Ses Seviyesi: 43 dBa

Yüzleri Güldüren Düşük Tüketim Değerleri
Altus AL 305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı, estetiği ön planda tutan yapısı ve güncel teknik özelliklerine ek olarak kullanıcılarına sunduğu enerji tasarrufu ile de tanınır. A+ enerji sınıfında yer alan buzdolabı, 112 kWh değerindeki yıllık enerji tüketim değeri ile kullanıcılarını tasarruflu bir buzdolabı deneyimi ile tanıştırır. Bu çalışmasını sessiz bir biçimde yapabilen model, 43 dB olarak ölçülen ses değeri sayesinde belirgin bir sessizlik içerisinde hizmet verir.

Altus Avantajlarından Yararlananlar Arasına Siz de Katılın

İlk olarak 1998 tarihinde faaliyete başlayan Altus, o yıldan beri tüketicilerle buluşturduğu sayısız elektronik eşya ile saygın markalar arasında yerini almıştır. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, klimalardan su ısıtıcılarına kadar zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Altus, Türkiye’nin köklü kuruluşu Arçelik A.Ş.’nin markalarından birisi olarak ürün ve hizmet sunmaktadır.

Altus AL 305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı, sağladığı fayda ve tatmin edici performans değerleri ile önerilebilecek buzdolabı modelleri arasında bulunur. Siz de kalite ve işlevselliği buluşturan Altus AL 305 mini buzdolabını tercih ederek yiyecek ve içeceklerinizi ideal soğukluk seviyelerinde muhafaza edebilir, modelin sizin için sağlayacağı avantajlara kolaylıkla erişebilirsiniz.Ürün Rengi: Beyaz
Ürün Tipi: Tezgah Seviyesi
Enerji Sınıfı: A+
Toplam Brüt Hacim: 90
Soğutucu Bölme Net Hacmi (lt): 86
Ses Seviyesi (dBA): 43
Şarj (kg): 0.02
Kontrol Sistemi: Mekanik
Yıllık 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/yıl): 112
Kabin Genişliği: 47.0 cm
Kabin Yüksekliği: 81.8 cm
Toplam Brüt Hacmi(-): 90 L
Su Buz Seçimi Fonksiyonu: Mevcut Değil
Soğutma Sistemi: Statik
Kapı Yönü Çevirebilme: Var
Aydınlatma Tipi: Standart Ampul (Sarı)
Sebzelik Adedi: 1
Günlük 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/24h)(CL): 0.306
Günlük Buz Yapma Kapasitesi (kg): 0.4

Teknolojik gelişmeler ve değişen yaşam tarzları beyaz eşya alışverişlerinize ve tüketim tercihlerinize de yansıyor. Çekirdek aileler, bekar evleri, öğrenci evleri, ofisler ve yazlıklarda kullanılan beyaz eşya seçimlerinde daha minimalist ve modern dizaynlarda, hafif, yer kaplamayan, kullanıcı dostu, pratik, güvenli ve enerji sarfiyatını minimize eden alternatiflere yöneliş söz konusu. Yiyecek ve içeceklerinizi güvenli ve sağlıklı soğutma ve saklama noktasında karşınıza çıkan çok sayıda mini buzdolabı alternatifi içinden pratiklik, yerden tasarruf, enerji tüketiminde avantaj, teknik servis kolaylığı, yeterli iç hacim kapasitesi gibi çok sayıda özelliğin tümünü tek bir mini buzdolabında bir arada bulmada Altus AL-305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı imdadınıza yetişiyor.


Özellikle stüdyo dairelerde, yazlıklarda günlük ve ofis tipi kullanımlar için yiyecek ve içecek soğutma ve saklama ihtiyaçlarınızda Arçelik güvencesiyle sizlerle buluşan Altus AL-305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı taşınma, nakliye, yerleştirme, kurulum ve temizlik süreçlerinde de sahip olduğu 53 cm derinlik ve 47,5 cm genişlikle iç hacim açısından tatmin edici bir büyüklük sunarken, 81,8 santimetrelik yüksekliğiyle de büro, yazlık ve küçük mutfaklı evlerde ferah bir mekan kullanımına olanak sunarak ilk tercihiniz olmayı hak ediyor. Mekanik kontrol paneli özelliğiyle buzdolabınızın ve dondurucunuzun sıcaklık değerini ayarlamada pratik bir kullanıcı deneyimi sunan Altus AL- 305, A+ enerji sınıfında yer alıyor ve titizlikle hazırlanmış soğuk hava dolaşımı sistemiyle de yüksek bir enerji tasarrufu ve verimliliği sağlayarak mini buzdolabı kategorisinde günlük soğutma ihtiyaçlarınızda beklentilerinizi karşılıyor.


Buzdolabı seçiminde kritik bir unsur olan enerji tüketimi noktasında sunduğu 112 klw’lık yıllık enerji tüketimi değeriyle yüz güldüren Altus AL- 305, 90 lt’lik brüt hacmiyle emsalleri arasından sıyrılıyor ve ¾’ünü suyla dolduracağınız buz kalıplarında günlük 0,4 kg’lık buz yapma kapasitesiyle de sizlere sunduğu fayda ve kolaylıkla beğeni topluyor.


43 db’lik ses seviyesiyle günlük yaşam pratiğinizde size konforlu ve kullanıcı dostu bir gıda soğutma ve saklama deneyimi vadeden Altus AL-305, yiyecek ve içeceklerinizi taze, sağlıklı ve güvenli tutarak kısa vadeli depolama ve soğutma ihtiyaçlarınızda statik soğutma sistemiyle beklentilerinize cevap veriyor. Ev, yazlık ve ofis olmak üzere tüm ihtiyaç alanlarında görsel açıdan uyumlu olacak şekilde beyaz renkte beğeninize sunulan Altus AL-305, şık, modern ve pratik görüntüsü ve mini boy buzdolabı kullanım konforunun yanı sıra tezgah seviyesi ebadıyla da nakliye ve temizleme süreçlerinde sizi üzmezken, ofis, yazlık veya ev mutfaklarınızda yerden tasarruf olanağı da sunuyor.


0.02 kg’lık şarj değeriyle bir mini buzdolabından beklentilerinizi fazlasıyla karşılarken Altus AL-305’in 86 lt’lik soğutucu bölmesi de gıda saklama konusunda net hacmiyle beğeni topluyor. Mini buzdolabı tercihlerinizde en belirleyici özelliklerden olan kapı yönü çevirebilme özelliğiyle de ön plana çıkan Altus AL-305, buzdolabınızı mevcut kapak yönünü dikkate almaksızın dilediğiniz yere yerleştirebilmenizi ve zaman içinde buzdolabınızı kullanacağınız farklı konumlara göre değişiklik yapmanızı da kolaylaştırıyor. Sahip olduğu statik dondurucu özelliğiyle yiyeceklerinizi tazelik ve kalite yönünden korumada büyük boy buzdolaplarını kesinlikle aratmayan bu avantajlı mini buzdolabı, standart sarı ampul teknolojisiyle, kapağını açtığınızda son derece aydınlık ve net bir iç mekan görünümü sunarak size ihtiyacınız olan gıdayı kolayca bulma rahatlığını yaşatıyor. Günlük yaşamda çok sık kullanacağınız sebzelik ise sebze ve meyvelerinizin tazeliğini ve besin değerlerini doğru ısıyla saklamada en büyük yardımcınız.


Tüm bu özelliklerin hiçbirinden taviz vermeden bir mini buzdolabı satın almak, pratik, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimiyle, Arçelik güvencesi altında, 36 aylık garanti süresiyle ve bütçe dostu fiyatıyla bir Altus AL-305 A+ 90 Lt mini buzdolabı sahibi olmak için ürünü şimdi sepete ekleyebilirsiniz.
Teknik Özellikler
Ürün TipiBüro Tipi
Soğutma TipiStatik
Hacim0-90 L
Enerji SınıfıA+
RenkBeyaz
Diğer Özellikler
Stok KoduAL-305
MarkaAltus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
8690769374027

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.