Altus AL-355 TS A+ 465 lt Statik Buzdolabı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 

 Saygın elektronik üreticisi Altus tarafından üretilen AL 355 TS A+ 465 Lt Statik Buzdolabı, içerdiği zengin özelliklerle ev ve işletme kullanımlarına uygun olarak üretilmiştir. Estetik görüntüsü ve güncel özellikleriyle bilinen bu model, geniş iç hacmi vasıtasıyla yiyecek ve içeceklerinizi ideal soğuklukta muhafaza etmenizi sağlar. Geniş iç hacminin yanı sıra işlevsel yapısı ile de dikkat çeken buzdolabı, sahip olduğu statik soğutma sistemi sayesinde gıda ürünlerinin uzun süre taze bir biçimde kalmasına imkân tanır.

Güncel Gelişmeler Bağlı Kalınarak Hazırlanan İç Donanım

• Altus AL 355 TS A+ 465 Lt Statik Buzdolabı, sahip olduğu mekanik sensörlü kontrol paneli sayesinde kullanıcıların pratik bir buzdolabı kullanımı ile tanışmalarını sağlar.

• Solo kullanım şekli ile çalışan model, bu özelliği ile tüketicilere kolay ve kullanışlı bir buzdolabı deneyimi sunar.

• Model, sol kapıda bulunan LED aydınlatma özelliği ile rahat bir kullanım imkânı sağlar.

• Statik soğutma teknolojisi ile donatılan model, yiyecek ve içeceklerin ideal soğuk ayarında saklanması için uygun ortamı hazırlar.

• Altus AL 355 TS, çevrilebilir kapı yönü gibi özellikleri sayesinde konforlu bir kullanımın önünü açar.

Dinamik tarzı ile meraklı bakışları üzerine çeken Altus AL 355 TS A+ 465 Lt Statik Buzdolabı, kullanıcıların beğenisine gümüş renk seçeneği ile sunuluyor. Model, özenle hazırlanmış renk tercihi ile estetik bir tarza kavuşurken, bu özelliği Altus takipçileri arasında da beğeni ile karşılanıyor. Altus buzdolabı, estetik görünümünün yanında ölçülü ebatları ile de dikkat çekiyor. 185 cm yüksekliğe, 70 cm genişliğe ve 69 cm derinliğe sahip olan model, kullanışlı kasa ölçüleri aracılığıyla pratik bir buzdolabı kullanımı sağlar. Güçlü özellikleri ve yakaladığı performans değerleri ile Altus AL 355 TS, tüketicilerin mutfaktaki en iyi yardımcılarından biri olmaya adaydır. Model, bunların yanı sıra dayanıklı malzeme yapısı ile de beğeni topluyor. Birinci sınıf malzemelerden oluşturulan dış yapı, buzdolabının dayanıklılığını artırdığı gibi kullanım ömrünü de uzatır.

Zengin Teknik Veriler

Ürün Tipi: İki Kapılı

Enerji Sınıfı: A+

Brüt Hacim: 465 Lt

Dondurucu Kısım Net Hacmi: 115 Lt

Ses Seviyesi: 40 dB

Yıllık Enerji Tüketimi: 349 kWh

Ürün Boyutları (Y x G x D): 185 x 70 x 69 cm

Tutumlu Yapısı ile Dikkat Çeken Bir Model

Altus AL 355 TS A+ 465 Lt Statik Buzdolabı, dinamik tarzı ve zengin donanımının yanında yakaladığı enerji tasarrufu ile de ilgi gören bir modeldir. A+ enerji sınıfında yer alan model, 349 kWh değerindeki yıllık enerji tüketim değeri ile tasarruflu bir buzdolabı profili çizer. Performansını sessiz bir şekilde sunabilen model, 40 dB olarak ölçülen ses değeri sayesinde gürültü çıkarmadan belirgin bir sessizlikte hizmet verebilir.

Altus Buzdolabı ile Kazananlar Arasına Katılın

1998 yılında faaliyete başlayan Altus, o tarihten itibaren sektöre kazandırdığı sayısız ürünle güvenilir markalar arasında yerini almıştır. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, su ısıtıcılarından klimalara kadar zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Altus, Türkiye’nin güvenilir kuruluşu Arçelik A.Ş.’nin markalarından biridir.

Altus AL 355 TS A+ 465 Lt Statik Buzdolabı, görsel özellikleri ve içerdiği yenilikler olarak ele alındığında önerilebilecek buzdolabı modelleri içerisinde yer alır. Siz de kullanıcı memnuniyeti ön planda tutularak ile tasarlanan Altus AL 355 TS buzdolabı modelini tercih ederek yiyecek ve içeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde tutabilir, modelin sizlere getireceği avantajlardan istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

 

 

Ürün Rengi

Gümüş

Ürün Tipi

İki Kapılı

Enerji Sınıfı

A+

Toplam Brüt Hacim

465

Dondurucu Bölme Net Hacmi (lt)

115

Soğutucu Bölme Net Hacmi (lt)

322

Ses Seviyesi (dBA)

40

Sıcaklık Yükselme Süresi (saat)

20

Şarj (kg)

0.066

Kontrol Sistemi

Mekanik Sensörlü

Yıllık 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/yıl)

349

Kabin Genişliği

70.0 cm

Kabin Yüksekliği

182.5 cm

Toplam Brüt Hacmi(-)

450 L

Soğutma Sistemi

Statik

Kapı Yönü Çevirebilme

Var

Aydınlatma Tipi

Sol kapıda LED

Sebzelik Adedi

1

Günlük 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/24h)(CL)

0.956

Buzluk Tipi

Buzluk

Günlük Dondurma Kapasitesi (24h/kg )

5.5

Günlük Buz Yapma Kapasitesi (kg)

1.5

 Yiyeceklerin taze kalması ve uzun süre korunmasını sağlayan Altus AL 355 TS buzdolabı, A+ enerji verimliliği sayesinde %20 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Üstün performansı ile fark yaratan Altus buzdolabı modeli yiyeceklerin ilk alındığı günkü kadar taze kalmasını sağlayarak besin değerini koruyor. Modelin gıda bölmelerinde yer alan kapakları gıda kokularının birbirine karışmasını önleyerek lezzetleri koruyor ve çok daha uzun süre sağlıklı bir şekilde saklanmalarına fırsat yaratıyor. Buzdolabı modelinin içinde yer alan raf bölmeleri dayanıklı ve sağlam emniyet camlar kullanılarak üretiliyor. Yüksek emniyete sahip olan raf camlar, yüksek ağırlığa sahip yiyeceklerin ve saklama kaplarının korunmasını sağlıyor. Buzdolabı kapağında bulunan şişe rafları içeceklerin ve cam kavanozların kolay ve pratik bir şekilde saklanmasını sağlayarak şık bir görünüme ev sahipliği yapıyor.

Yüksek kapasiteye sahip olan Altus AL 355 TS buzdolabı iyon özelliği ile kokuların birbirine karışmasını önlüyor. Altus AL 355 TS özellikleri arasında yer alan anti bakteriyel fonksiyonu yiyeceklerin küflenmesini önleyerek besinler için sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratıyor. Çift kapılı kullanımı ile dikkat çeken modelin üt bölmesi dondurucu alt bölmesi ise soğutucu olarak fonksiyon görüyor. Şık ve modern çizgisi ile mutfakların vazgeçilmez beyaz eşya modelleri arasında yer alan Altus buzdolabı alt bölmede yer alan meyve sebze çekmeceleri ile pratik bir kullanım sağlıyor. 185 santimetre yüksekliğe, 70 santimetre genişliğe ve 64,8 santimetre derinliğe sahip olan ürün 322 litre soğutucu, 115 litre dondurucu hacmi ile geniş ailelerin de ihtiyacını karşılayabiliyor.

Elektrik kesintisi gibi olası durumlarda gıdaların 20 saate kadar muhafazasını sağlayabiliyor. Ayarlanabilir tekerleğe sahip olan ayakları buzdolabının istenildi yere taşınmasın sağlayarak ergonomik kullanımı destekliyor. Buzdolabı modelinin iç aydınlatması kapağın açılması ile birlikte çalışmaya başlıyor ve besin maddelerinin karanlıkta da ayırt edilmesini sağlıyor. Kapağı açıldığında otomatik olarak devreye giren kapı alarmı besinleri bozulma riskine karşı koruyor.

Besin maddelerini doğru nem seviyelerinde koruyarak besinlerin ömrünü sağlıklı bir şekilde uzatan Altus buzdolabı, besin maddelerinin besin değerlerinin ve kalitelerinin korunması için mükemmel bir performans sergiliyor. Hızlı dondurma ve hızlı soğutma özelliği ile güç tüketimini önemli ölçüde azaltan model hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlıyor. Altus AL 355 TS buzdolabının iç bölümünde yer alan iç sıcaklık göstergesi, sıcaklık düştüğünde veya yükseldiğinde uyarı alarmı vererek gerekli önlemlerin alınmasını sağlıyor. Otomatik defrost özelliği ile buzlanmayı önleyen buzdolabı cihazın performansını destekleyerek daha uzun süreli kullanıma imzasını atıyor.

Paslanmaz çelik yapıya sahip olan buzdolabının dış yüzeyi gümüş renkli tasarımı ile her mutfak dekorasyonuna uyum sağlayabiliyor. Şık ve modern görünüme sahip olan modelin dış yüzeyi kolay temizlenebilir yapısı ve dayanıklılığı ile uzun süre sorunsuz olarak çalışıyor. Hem sağdan hem soldan açılabilir özelliğe sahip olan buzdolabı kapısı istenilen her alanda kullanılabilen ergonomik bir tasarıma ev sahipliği yapıyor. Yüksekliği ayarlanabilir raflar, buzdolabının iç kapasitesini fonksiyonel hale getirerek ihtiyaçlar doğrultusunda değiştirilebiliyor. Uzun bir tatil dönemine gidecek kullanıcılar için özel olarak tasarlanan tatil modu özelliği ile bu süre içinde buzdolabında oluşabilecek kötü kokular ile bakteri ve küf oluşumunun önüne geçilebiliyor. Günlük dondurma kapasitesi 5,5 kilogram buz yapma kapasitesi ise 1,5 kilogram olan model sahip olduğu Coolmatic fonksiyonu ile sıcak olarak buzdolabına yerleştirilen yiyecekleri daha hızlı bir şekilde soğutuyor ve böylece buzdolabında yer alan diğer soğuk gıdaların etkilenmesini engelliyor. Üstün koruma özellikleri, şık ve modern tasarımı ve ergonomik kullanımı ile farkını ortaya koyan Altus AL 355 TS fiyatı ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.
 
 
Aydınlatma Yok
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 69
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat 5.5
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 115
Dondurucu Özelliği Statik
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 70
Hacim (L) 465
Hızlı Dondurma Yok
Hızlı Soğutma Yok
Kapı Açık Uyarısı Yok
Kontrol Paneli Mekanik
Kullanım Şekli Solo
Renk Gümüş
Ses Seviyesi (dB) 40
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 322
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Arçelik
Ürün Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 349
Yükseklik (cm) 185
Teknik Özellikler
Ürün TipiÇift Kapılı
Soğutma TipiNo Frost
Hacim400-600 L
Enerji SınıfıA+
RenkMetalik
Diğer Özellikler
Stok KoduAL-355 TS
MarkaAltus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
8690842064418

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.