Altus Ala 140 B Ankastre Fırın

Görsel 1
PlatinPuan : 2.735.050
Fiyat:
2.879,00 TL

5 Isı Kademesi 

65 L pişirme bölmesi hacmine sahiptir. A enerji sınıfı elektrik tasarrufu sağlayan ankastre fırın 2500 W toplam elektrik gücüne sahiptir. Enerji tasarrufu sağlayan ve yiyeceklere ısının eşit dağılımını yapan fırının 5 farklı ısı kademesi bulunmaktadır.

8 Pişirme Özelliği

Farklı pişirme seçeneklerine sahip olan fırın birçok tarifi kolaylıkla uygulama fırsatı sunmaktadır. Uygun pişirme programını seçip ısı ayarını yaptıktan sonra kolaylıkla yiyeceklerinizi pişirmeye bırakmanızı sağlar.


Buharla Temizlik

Yemek artıklarından ve yağlanmadan kaynaklı kirlerin kolaylıkla temizlenmesini sağlayan buhar teknolojisi ve kolay temizlenen yüzeyi sayesinde kısa sürede kolaylıkla temizlik yapmanızı sağlar. Çıkabilen iç camı sayesinde isterseniz temizliği detaylandırmanızı sağlar.

Elektrikli Izgara ve Fanlı Küçük Izgara

Elektrikli ızgara özelliğine sahiptir ve bu sayede ızgara tariflerinizi hızlı ve pratik bir şekilde pişirmenizi sağlar. Ayrıca fanlı pişirme yapabilen ızgara modunda küçük fan kullanımı ile yavaş yavaş kıvamında pişirme yapmanızı sağlar.


Yumuşak Kapak Sistemi

3 katlı camı sayesinde ısının dışarı aktarımını engelleyerek hem iç ısıyı korur hem de sıcaklıktan kaynaklı olası kazaları engeller. Yumuşak kapanma sistemine de sahip olan fırın bu özelliği sayesinde camın ve fırın kapağının zedelenmesini engeller.


LED Ekran 

Sahip olduğu LED ekranı sayesinde pişirme süresinden pişirme türüne birçok özelliği kontrol etmenizi sağlayarak fonksiyonel kullanım imkânı sunar.

 
 
Derinlik (cm) 55 cm
Elektrikli Ocak Gözü Yok
Enerji Sınıfı A
Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim) 2.4 kWh/Çevrim
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Gazlı Ocak Gözü Yok
Genişlik (cm) 56 cm
Hacim (L) 65 lt
Kullanım Şekli Ankastre
Ocak Tipi Yok
Program Sayısı 8
Renk Siyah
Yükseklik (cm) 58 cm
Teknik Özellikler
Kullanım ŞekliAnkastre
Pişirme Fonksiyon Sayısı8
Hacim60-90 L
Saat TipiLED Ekran
RenkSiyah
Enerji SınıfıA
Genişlik45-60 cm
Diğer Özellikler
Stok KoduALA-140 B
MarkaAltus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
7768120211

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.