Altus Ala 182 W Ankastre Lpg 'li Ocak Beyaz

Görsel 1
PlatinPuan : 1.661.550
Fiyat:
1.749,00 TL
Kargo Bedava

Kullanım Özellikleri 

Gazlı kullanım sunan ürünün ateşleme işlemi düğme üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ankastre ürün tipine sahip olan ürün, gazlı ocak tipine sahiptir.


Tasarım Ölçüleri

84 mm yüksekliğe sahip olan ürünün genişliği 580 mm’dir ve derinlik ölçüsü 510 mm’dir. Ürün sahip olduğu tasarım ölçüleri ile standart kullanımlara uygundur. Sınıfı 60 cm olan ürünün rengi beyazdır. 


Göz Sayısı ve Özellikleri

4 adet göze sahip olan ürün, kullanım amacına ve kullanılacak olan tencere boyutuna bağlı olarak alternatif göz seçeneklerine sahiptir. Küçük ve büyük gözlerinin yanı sıra iki adet orta göze sahip olan ürün, gözleri arasında eşit aralıklara sahiptir.

 


Verim Özellikleri

Büyük göz verimi 2,9 kW olan ürünün orta göz verimi 2 kW ve küçük göz verimi ise 1 kW’dır. Ürünün kullanım aralığına ve ateş seviyesine bağlı olarak verim seviyesinde farklılıklar oluşabileceği gibi verilen değerler ortalama kullanımlar için geçerlidir.


Temizleme Kolaylığı

Ocak yüzeyi metal olan ürün, sahip olduğu pürüzsüz yapısı sayesinde kolaylıkla temizlenebilmektedir. Yüzey yapısı yemek artıklarının yapışmasını ve yanmasını engellemektedir. 


Yakıt Tipi

LPG yakıt tipi ile çalışan ürünün ateşleme özelliği düğmeden ateşlemedir. Ürünün ateşleme ve ateş seviyesi ayarı için kullanılan gözleri yanda bulunmaktadır.

 
 
Ateşleme Tipi Düğmeden
Derinlik (cm) 15
Elektrikli Ocak Gözü Yok
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Gaz Emniyeti Var
Gazlı Ocak Gözü 4
Genişlik (cm) 56
Kullanım Şekli Ankastre
Ocak Göz Sayısı 4 Gözü Gazlı
Ocak Tipi Gazlı
Ocak Yüzeyi Emaye
Renk Beyaz
Wok Gözü Yok
Yakıt Tipi LPG
Yükseklik (cm) 10
Teknik Özellikler
Kullanım ŞekliAnkastre
RenkBeyaz
Genişlik45-60 cm
Diğer Özellikler
Stok KoduALA-182 W
MarkaAltus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
7779120227

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.