Altus ALA 530 W 60 cm Davlumbaz Beyaz

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 1.946.550
Fiyat:
2.049,00 TL
Kargo Bedava

Altus ALA 530 W 60 cm Davlumbaz Beyaz

Mutfağında kokusuz ve ferah bir ortam yaratmak isteyenler için üretilen Altus ALA 530 W 60 cm Davlumbaz Beyaz rengi ve sahip olduğu özelliklerle kullanıcılara beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bir ürün vadediyor. Ürünün sahip olduğu sade tasarım davlumbazın farklı dekoratif özelliklere sahip mutfaklarla uyum içinde kullanılabilmesini kolaylaştırıyor. Kullanılan beyaz renk ise tozu daha az gösterdiği için davlumbazınızı sürekli silmenize gerek kalmıyor. Ürün, ilk görüşte dikkat çeken bu gibi tasarımsal özelliklerinin yanı sıra pek çok inovatif teknoloji de barındırıyor. Teknolojilerin temel amacı ise özellikle yağlı veya etli yemekler yaparken çıkan kötü kokuyu filtreleyerek yemek yapmayı çok daha zevkli bir hâle getirmek. Üstelik davlumbazın sahip olduğu güçlü motor da bu özellikleri destekleyerek daha yüksek performans elde edebilmenizi sağlıyor. Bu sayede ortaya çok memnun kalacağınız bir ürün çıkıyor. Böylelikle Altus ALA 530 W ile hem mutfağınızı kötü kokuya sebep olan zararlı partiküllerden kurtarmanız hem de ortama şık bir dokunuş yapabilmeniz sağlanıyor.

Kokusuz Bir Mutfak İçin Altus ALA Tercih Edin

Üretim süreçlerinin kullanıcı isteklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak yönlendirilmesi Altus markasının kullanıcılara önemli özellikler sunabilmesinin en temel sebebini oluşturuyor. Özellikler ise sağladıkları avantajlarla kullanıcıların yaşam standartlarını yükseltiyor.

 • Motorun sağladığı güçle 430 m3/sa hava debisine sahip olan Altus ALA 530 W 60 cm davlumbaz, hızlı bir şekilde kirli havanın çekilmesini sağlayarak kokunun evinize yayılmasını engelliyor. 
 • Ürünün havayı filtrelemesi, koku problemini çözmenize yardımcı olurken aynı zamanda da zararlı partikülleri yakaladığı için daha sağlıklı bir ortam elde edebilmenizi sağlıyor.
 • Teknoloji geliştirme konusundaki uzmanlığını tasarım alanında da gösteren Altus, ürettiği estetik ve kullanıcı dostu tasarımlar ile dikkat çekiyor. Altus ALA'da da kaliteyi şıklıkla birleştiren firma, kullandığı eğimli yüzey tasarımı ve beyaz renk ile kullanıcılarını memnun ediyor.
 • Kullanıcıların davlumbaz kullanımını kolaylaştırmayı hedefleyen Altus bu sebeple üründeki tüm kontrolleri mekanik bir panel üzerinde topluyor. Panel sayesinde cihazınızın tüm ayarlarını tek bölgeden rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz.
 • Altus ALA 530 W'nin motorunda alınan sürtünmeyi azaltmaya yönelik önlemler davlumbazın enerji harcamasını azaltıyor. Bununla birlikte kullanıcıların seçimine bırakılan 3 kademeli güç ayarı da bu durumu destekleyerek koku durumuna göre ayar yapabilmenize olanak sağlıyor.
 • Altus ALA 530 W, düşük ses seviyesi ile daha konforlu bir ortamda yemek pişirebilmenize imkan sağlıyor. 

Teknik Özellikler

 • Cihaz Genişliği: 60 cm
 • Cihaz Şekli: Eğimli
 • Cihaz Tipi: Duvar Tipi
 • Kademe Sayısı: 3
 • Ses Seviyesi (dB): 59 dB

Altus Hakkında

Ürettiği ürünlerin kalitesiyle kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Altus, Türkiye'nin en önemli ev aletleri üreticileri arasında yer alıyor. Markanın kurulduğu yıl olan 1998'den beri elde ettiği üretim tecrübesi, firmanın farklı türlerdeki ürünlerinde kendini göstererek ortaya üst düzey kalite standartlarına sahip ürünler çıkmasını sağlıyor. Standartlarını bozmadan ilerleyen Altus, günümüzde de dünya genelindeki 11 tesisinde üretim yapmaya ve 25.000 çalışanı ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Altus ALA 530 W Kullanımı

Sahip olduğu dikkat çekici özelliklerle kendine hayran bırakan Altus ALA 530 W, hem kurulum hem de kullanım esnasında önemli kolaylıklar sağlıyor. Her şeyden önce yemek yapmayı çok daha konforlu bir hâle getiren ürün, bulundurduğu sade kontrol paneli ile de oldukça rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünün kurulumunun da kolay olması pek çok kişinin Altus ALA 530 W 60 cm davlumbaz modelini tercih etmesini sağlıyor. Sunduğu performans ise beklentilerin de ötesine geçerek bu tercihin bir memnuniyete dönüşmesini sağlıyor.

 

Mutfakta yemek pişirirken ortaya çıkan koku ve yemek buharını uzaklaştırmayı kolaylaştıran Altus ALA 530 W 60 cm Davlumbaz Beyaz, fonksiyonel teknik özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Pişirdiğiniz yemeğin kokusunun eve dağılmasını engelleyen ve oluşan buharın baca ya da karbon filtre yoluyla absorbe edilmesini sağlayan davlumbaz modeli, eğik tasarımıyla da mutfağınıza şık bir görsellik katıyor. Yeni nesil modern teknolojiler kullanılarak tasarlanan Altus davlumbaz, beyaz renk tercihi sayesinde mutfaklarda aydınlık ve ferah bir atmosfer yaratıyor. 

Enerji Tasarrufu Sağlayan Modern Tasarım

 • Ürünün sessiz çalışma performansı, konforlu ve keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. 59 dB ses seviyesinde çalışan davlumbaz modeli, düşük ses verimliliği ile kullanımda fark yaratıyor. 
 • Mekanik kontrol sistemine sahip olan Altus ALA 530 W 60 cm Davlumbaz, 0-3 seviyeleri arasında 3 farklı kullanım kademesinde çalıştırılıyor. Ürünün üzerindeki 0 ayarı fan sisteminin açılıp kapanmasını, diğer 2 kademe ise çekiş gücünün kuvvetini ayarlamanızı sağlıyor. Davlumbaz ışığını ise aynı panel üzerinde bulunan ışık açıp kapama tuşunu kullanarak kontrol edebilirsiniz. 
 • Altus davlumbaz modeli, tahliye borusu yardımıyla yemek buharının bacadan dışarı atılmasını sağlıyor. Bacasız kullanım için, karbon filtre kullanımı öneriliyor. Karbon filtre, bacadan bağımsız olarak ızgaralara alınan yemek buharı ve kokunun temizlenerek yeniden ortama geri gönderilmesini sağlıyor. 
 • Davlumbaz ile ocak arasında, minimum 65 cm boşluk bırakılması gerekiyor. Herhangi bir ev kazasının oluşmaması için, ürünün montajı yapılırken bu mesafeye dikkat edilmesi büyük önem taşıyor.. 
 • Temizliği de kullanımı gibi son derece basit olan Altus ALA 530 W 60 cm Davlumbaz Beyaz modelini, her yemek pişirme sonrasında ıslak sabunlu bir bezle silmek rutin temizliğini sağlamak adına yeterli oluyor. Bu sayede yağ ve yemek buharının davlumbaz üzerinde oluşturacağı tabaka ve kirin oluşumu, büyük ölçüde önleniyor. Davlumbaz filtrelerinin de belirli aralıklarla temizlenmesi, ürünün güvenli kullanımını destekliyor. Önemli bir güvenlik önlemi oluşturan filtre temizliğinin ortalama olarak üç ayda bir yapılması gerekiyor. 
 • Ürünün ideal ebatları, tüm mutfak tiplerine montajının yapılmasını kolaylaştırdığı gibi bir yerden başka bir yere taşınmasında da avantaj sağlıyor. Davlumbazı bulunduğu yerden başka bir yere taşımak için mutlaka kendi ambalajının kullanılması ya da orijinal ambalajı yoksa üzerine hiçbir eşya koymadan nakledilmesi, kullanım ömrünü uzatmak adına önem taşıyor. 

Teknik Detaylar

 • Cihaz Tipi: Duvar 
 • Cihaz Şekli: Eğimli
 • Kademe Sayısı:3
 • Ses Seviyesi: 59 dB
 • Renk: Beyaz
 • Kontrol Tipi: Mekanik
 • Cihaz Genişliği: 60 cm

 Ambalaj İçeriğinde Bulunanlar

Ürüne ait ambalajın içerisind, Altus davlumbazın yanı sıra montaj için gerekli olan vida ve diğer gereçler, detaylı kullanım kılavuzu ve garanti belgesi de yer alıyor. Böylece kullancılar hızla ürünü monte ederek, dilekdikleri zaman kullanmaya başlayabiliyor.

Altus Kalitesi

1998 yılından bu yana Arçelik güvencesinde üretilen Altus markası, dünyanın farklı ülkelerinde bulunan 11 farklı üretim tesisiyle hizmet vermeyi sürdürüyor. Markanın zengin içerikli ürün gamında, bulaşık makineleri, davlumbazlar, buzdolabı ve çamaşır makineleri, ankastre ürünler, süpürgeler ve küçük ev aletleri gibi birçok ürün çeşidi bulunuyor. 

Avantaj Sağlayan Özellikler

Yemekleri pişirirken tencere ve tava gibi materyallerin ağzının bir kapakla kapatılması, yemek buharı ve kokusunun etrafa yayılmasını minimum düzeye indiriyor. Üstelik bu uygulama sayesinde, pişirme işlemi için harcayacağınız gaz ve elektrik gibi enerji kaynaklarının da ekonomik olarak tüketilmesi sağlanıyor. Altus ALA 530  W 60 cm Davlumbaz Beyaz modeli, 430 m3/sa debilik yüksek çekiş gücüyle verimli bir kullanım performansı sunuyor. Ürünün garanti kapsamına dahil olabilmesi ve montajın kusursuz biçimde gerçekleşmesi için, ilk kurulumda yetkili servis desteğinin alınması büyük önem taşıyor. 

 
 
Cihaz Genişliği 60 cm
Cihaz Şekli Eğimli
Cihaz Tipi Duvar Tipi
Hava Debisi (m3/sa) 430 m3/sa
Kademe Sayısı 3
Kontrol Tipi Mekanik
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 59 dB
Diğer Özellikler
Stok KoduALA-530 W
MarkaAltus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
8690842283932

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.