Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Kullanım Şekli

Pişirme Fonksiyon Sayısı

Hacim

Saat Tipi

Renk

Enerji Sınıfı

Genişlik

Yeni Ürünler

En İyi Fırın Kampanyaları ve İndirimleri

Evlerimizde sıkça kullandığımız fırınlar ,türk mutfağının lezzetli yemeklerini pişirmek için tercih edilen ürünlerin başındadır.Size en uygun fırını Arçelik,Beko,Bosch,Siemens,Samsung,Electrolux markalarının farklı modellerini barındıran gizerler.com adresinde bulabilirsiniz.Fırın alırken dikkat edilmesi gereken maddeleri bu başlık altında inceleyebilirsiniz.

Fırın Çeşitleri

Fırın alırken en başta ihtiyacınıza ve fırını koyacağınız yere göre bir fırın seçmelisiniz.Fırın çeşitleri;Set Üstü Fırın,Mini Fırın, Ocaklı Fırın,Ankastre Fırın,Mikrodalga Fırın.

Set Üstü Fırınlar diğer fırın tiplerine göre mini fırınlardır.Mini fırınlar az yer kaplaması ,kolay yer değiştirebilmesi gibi kolaylıkları ile birçok yemek çeşidi için mükemmel bir tercihtir.Isı yalıtımlı ve yüksek ısılı bu fırınlar lezzetlli yemekler için güvenilirdir.

Ocaklı Fırınlar üzerinde ocak bulunduran fırınlardır.Solo fırınların boyutları diğer fırınlara göre büyüktür.Solo fırının avantajı ise ocak ve fırının bir arada olmasıdır.Solo fırın alırken mutlaka fırının konulacağı yerin ölçüsü fırınınızın boyutları ile uyumlu olmalıdır.

Ankastre Fırınlar mutlak üzerinde bir bütünlük sağlamak isteyenler için çok tercih edilen fırın tipidir.

Fırın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fırın alırken öncelikle fırınınızı koyacağınız yerin ölçülerine uygun bir fırın seçmelisiniz.Daha sonra sizin ihtiyaçlarınıza en uygun fırın tipini belirlemelisiniz.

Fırınınızın ısı yalıtımının iyi olamasına dikkat etmelisiniz.

Fırınlarda kullanılan pişirme ve temizlik teknolojileri fırın tercihinizde önemlidir.Bu teknolojiler daha kolay ve kontrollü bir pişirim sağlamanıza yardımcı olur.Yoğurt yapma,önceden ısıtma,ızgara fonksiyonu gibi teknolojiler fırın modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Fırınınızın cam kapaklı olması fırını açmadan yemeklerinizi kontrol etmenizi sağlar .Böylelikle fırın içerisindeki ısı korunmuş ve kaybolmamış olur.Cam kapaklı fırınlar yemeklerin kontrollü fırın açılmadan yapıldğı için ısı kaybı oluşmaz ve enerji tasarrufu sağlar.

Fırınınızın kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.Lezzetli yemeklerinizden kalan yemek kalıntıları,pişirme sırasında sıçrayan yağ ve yemek lekeleri fırınınız için kötü koku ve görüntüye yol açabilir.Bu yüzden fırın alırken fırınınnızda temizlik fonksiyonların olup olmadığını sormalısınız.

Fırınınızın enerji sınıfına dikkat etmelisiniz.Fırın alırken dikkat edilecek en önemli konulardan biri enerjis sınıfıdır. Enerji sınıfı yüksek fırınlar ısı yalıtımı iyidir.Böylece enerji tassarrufu sağlanır ve bütçenize katkı sağlarsınız.

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.