LG DFB512FP A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi

LG DFB512FP A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi
LG DFB512FP A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi
LG DFB512FP A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi
LG DFB512FP A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi
LG DFB512FP A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Yenilikçi teknolojilerle estetik tasarımı bir araya getiren LG DFB512FP A++ 2 programlı bulaşık makinesi, mutfaklara rahatlık ve modern bir görüntü katıyor. Ankastre özellikli bulaşık makinesi, enerji tasarrufu konusunda üstün sonuçlar veriyor. LED kontrol ekranı sayesinde programın hangi aşamasında olunduğu ve sonlanmasına ne kadar süre kaldığı takip edilebiliyor. Bulaşıkları istenen şekilde yerleştirmeyi sağlayan katlanır dişler ve en kirli bulaşıkları dahi rahatça yerleştirmeye olanak sağlayan LG Glide Rail sistemi, kullanım rahatlığını maksimum seviyeye çıkarıyor. Etkinleştirildiğinde her 30 yıkamada bir ışıklı göstergesiyle temizlik programının çalıştırılması için uyarı yapan makine temizliği hatırlatıcısı, bulaşık makinesinin temiz ve uzun ömürlü kalmasını sağlıyor.

Kullanımı Konforlu Hale Getiren Teknolojiler

• Quad Wash teknolojisiyle tasarlanmış olan ileri ve geri hareket edebilen Multi Motion su püskürtme kolları, bulaşıkların her açıdan temizlenmesini sağlıyor. Çift kollu su püskürtme kolları yerine 4 kollu su püskürtme kollarının kullanıldığı LG bulaşık makinesinde tüm raflarda yer alan bulaşıkların etkin bir şekilde temizlenmesi mümkün hâle geliyor. Yüksek basınçla su püskürten kanallar, bulaşıkları ilk seferde maksimum güçle temizliyor.

• Bulaşıkları raflara en elverişli şekilde yerleştirebilmek için geliştirilmiş olan Easy Rack Plus raf sistemi, esnek bir kullanım fırsatı yaratıyor. Üst rafın yüksekliği, tek dokunuşla kolay biçimde ayarlanabiliyor. 3 kademeli yükseklik ayarı sayesinde geniş alanlar sağlanıp büyük ve uzun bulaşıklar da raflara kolayca yerleştirilebiliyor.

• Kullanıcıya akıllı telefonunu kullanarak bulaşık makinesi kontrol etme olanağı sunan Smart Thin Q teknolojisi, bulaşık makinesine yeni yıkama programları yükleme şansı da sunuyor. Böylece yeni teknolojilerle güncellemeler yapılabiliyor ve bulaşık makinesi kişiselleştirilebiliyor.

• Bulaşık makinesinin daha az hareketli parça kullanılarak tasarlanmış olan Inverter Direct Drive motoru, sınıfının yüksek enerji verimliliğine sahip ve en sessiz çalışan modellerinden birini ortaya çıkarıyor. LG bulaşık makinesi, çalışma sesini 40 dB seviyesine kadar düşürmeyi başaran motoruyla gürültüye karşı hassas kişilerin beğenisini kazanıyor.

• Aşırı biçimde kirlenmiş olan tencere ve tava gibi gereçlerin güçlü; diğer bulaşıkların standart şekilde yıkanması için geliştirilmiş bir teknoloji olan çift bölgeli yıkama özelliği Dual Zone Wash, yıkama işlemini alt ve üst raflara farklı yoğunlukta püskürtme yaparak gerçekleştiriyor.

• Turbo yıkama özelliği, 10 ya da daha az servis takımının yıkanması söz konusuysa, en kirli bulaşıkların dahi 1 saatten kısa bir sürede başarıyla yıkanmasını sağlıyor. Hızlı ve etkili yıkama çözümünün ardından bir diğer pratik teknoloji Extra Dry kullanılarak bulaşıklar, 30 dakika gibi kısa bir sürede kurutuluyor.

Teknik Özellikler

• Yıkama Kapasitesi: 14 kişilik

• Ürün Boyutları: 84.5 x 59.8 x 60 cm

• Yıllık Enerji Tüketimi: 266 kWh

• Su Tüketimi: 9 lt / program

• Ses Seviyesi: 46 dB

LG Kalitesiyle Modernleşen Evler

1947 senesinde Güney Kore’de kurulan firma, petrokimya alanında faaliyet gösterdikten sonra esas başarısını yakalayacağı tüketici elektroniği, beyaz eşya ve cep telefonu üretimine başladı. Yüzü aşkın ülke pazarında onlarca ürün grubu ve yüzlerce modelle yer alan LG Electronics, Türkiye’de de ilgi gören ve talep edilen bir marka oluyor.

Basit Kullanım, Etkili Performans

Basit bir kullanımı olan bulaşık makinesi, deterjan, parlatıcı ve tuz eklemesi yapıldıktan sonra çalışmaya hazır hâle geliyor. Bulaşıkların raflara yerleştirilmesinden ve program seçimi yapılmasından sonra bulaşık makinesi çalıştırılabiliyor. Etkili performansıyla beğeni kazanan LG DFB512FP, kullanıcıya tam olarak gereksinimleri doğrultusunda kullanım yapma şansı veriyor.

 
 
Derinlik (cm) 60
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 59.8
Kapasite 14 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 2
Renk Inox
Ses Seviyesi (dB) 46
Su Tüketimi (lt/program) 9
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 266
Yükseklik (cm) 84.5
Teknik Özellikler
Kullanım ŞekliSolo
Renkİnox
Enerji SınıfıA++
Program Sayısı2
Kapasitesi14 Kişilik
Diğer Özellikler
Stok KoduDFB512FP
MarkaLg
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3
8806098256884

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.