Samsung QE55LS03T 55" 4K Ultra HD Smart QLED TV

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Samsung QE55LS03T 55" 4K Ultra HD Smart QLED TV


Yüksek Kalitede Ekran Deneyimi

Son teknoloji ile donatılmış olan Samsung Ultra HD Smart QLED TV, ayrı ayrı led aydınlatma teknolojisi sayesinde renkleri olduğundan daha canlı bir şekilde verirken akışkan bir görüntü oluşmasını sağlar. Birbirinden bağımsız aydınlatma sistemleri aracılığıyla görüntü akışlarını daha gerçekçi verir.


Gelişmiş Çözünürlükte Ekran Deneyimi

Özel olarak tasarlanan QLED teknolojisinin getirmiş olduğu avantaj ile beraber en iyi çözünürlük elde edilir. 3840 x 2160 ekran çözünürlüğü sayesinde ekrana yansıtılan görüntü tüm detaylarına kadar aktarılarak benzersiz bir izleme deneyimi sunar.


Geniş Ekran-Kasa Oranı

Ön tarafından bakıldığında ekranın daha büyük ve canlı görünmesi için özel olarak görünmesi için çerçeve özel olarak tasarlanmıştır. İnce ve zarif hatları sayesinde televizyona ayrı bir hava getirerek son derece hoş bir görüntü oluşturur.Arka Girişler

2 tipli HDMI girişleri sayesinde tek seferde çoklu veri aktarımı ve veri alma işlemi yaparak tek seferde çoklu işlemler gerçekleştirir. Çoklu giriş sistemleri sayesinde ekran yansıtma veya veri transferi işlemleri daha kısa sürer.


Geniş Ayaklar

Sallanmaları önlemek amacıyla tasarlanan, cihazın düşmesine engel olan geniş tabanlı ayakları sayesinde televizyon konulduğu yere daha iyi yapışarak güvenli bir şekilde durur.


Ekran Boyutu

Büyük ekran boyutu sayesinde izleme keyfi bir adım daha önce taşınmaktadır. 55 inç ekranı ile kaliteli izleme olanağı oluşur.

 
 
 

Ürün DetaylarıFrame Tasarımı

Kişiselleştirilebilir Çerçeve

Sanat Modu

QLED Teknolojisi
Açıkken TV, kapalıyken sanat eseri

* Gerçek ürün gösterilen görüntüden farklı olabilir. Lütfen ürün galerimize bakın.

14 yıl üst üste Dünyanın 1 Numaralı TV markası

* Samsung, 14 yıldır 1 numaralı TV markası seçiliyor.
** Kaynak – Omdia, Ocak 2020. Gönderimlere göre sıralama. Sonuçlar, Samsung'un onayı değildir. Sonuçlara güvenmek, ilgili kişinin kendi sorumluluğundadır.

??
“…SANAT MODU VE YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİYLE EVİMİZ İÇİN BENZERSİZ BİR KATKI.”
55" Sınıfı Frame QLED Smart 4K UHD TV (2019), ABD, samsung.com
* Görüntüler sadece örnekleme amaçlıdır ve konunun daha iyi anlaşılması için sağlanmıştır.

Resim çerçevesi gibi görünecek şekilde tasarlandı
Frame, evinizin dekoruna kusursuz bir şekilde uyum sağlayan zarif ve modern çerçeveye sahip bir televizyondur. Sadece televizyon olarak alanınızı geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda sanat eseri olarak kişisel galerinizin bir parçası haline gelir.

Tarzınıza göre kişiselleştirin
KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ÇERÇEVE
Frame, çeşitli renklerde özelleştirilebilir çerçeve seçenekleri sunar. Farklı tarzlar yaratmak için takma ve çıkarma işlemini kolaylaştıran mıknatıslar sayesinde yaşam alanınız, zevkleriniz veya sanat eserleri için en uygun kişiselleştirilebilir çerçeveyi seçin.

Televizyon kapalıyken yaşam alanınızı sanatla güzelleştirir
Harika sanat eserlerinden en sevdiğiniz kişisel fotoğraflarınıza kadar size özel sanat koleksiyonunuzu sergilemenin modern yolunu deneyimleyin. Açık olduğunda, inanılmaz bir televizyon ve kapalıyken de adeta bir sanat eseri.

Dünyaya QLED Teknolojisi ile bakın
Samsung'un Quantum Dot Teknolojisi tamamen %100 renk hacmi sunarken, Dual LED teknolojisi en iyi renk tonu için arka ışık sıcaklığını temel alarak kontrastı artırır. Tüm bunları bir araya getirerek geniş açılarda bile zengin ayrıntı ve dokuyu koruyan inanılmaz derecede gerçekçi renkler görürsünüz.
* QLED’in %100 renk hacmi sağlayabilme özelliği, dünya çapındaki test ve sertifika kuruluşu olan Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) tarafından doğrulanmıştır.
** VDE tarafından onaylanmış %100 renk hacmi DCI-P3 standardına göre ölçülmüştür.

Gerçek bir çerçeve gibi asılır
NEREDEYSE DUVARA SIFIR MONTAJ
Frame kolayca ve hızla monte edilir ve ideal görüntü için yana, geriye veya ileriye yatırılabilir. Her yönden harika görünür ve yaşam alanınıza mükemmel uyar.
* TV’nin arka ucundan ölçülür; boşluk, kurulum ve duvar türüne göre değişebilir.
** Duvarın %100 düz olmaması, zemine açılı inmesi veya TV’nin doğru kurulmaması halinde duvarla TV arasında küçük bir açıklık kalabilir.
*** Gerçek eğim açısı ürün boyutuna göre değişebilir.

Görüntüyü temiz tutar
TEK GÖRÜNMEZ BAĞLANTI KABLOSU
Frame'in etrafındaki alanı temiz tutun. Görünmez Bağlantı, kabloları gizler ve böylece tüm cihazlarınızı Tek Bağlantı Kutusu ile dağınık veya karışık kablolar olmadan bağlayabilirsiniz.
* Cihazlar, Tek Bağlantı Kutusu’na bağlanmalıdır.
** Sadece uyumlu cihazlar.
*** Ekrandaki portre: “Following the Pack” - Minted’dan Jennifer Daily.

Odanın her noktasına uyum sağlar
STAND SEÇENEKLERİ
Farklı düşünün. Sizin ve yaşam alanınızın tarzına uygun farklı TV standı seçenekleriyle Frame’i nereye istiyorsanız oraya koyun.
* Stüdyo Standı ayrı olarak satılabilir.
** Stüdyo Standının kullanılabilirliği bölgeye ve TV'nin boyutuna göre değişebilir.
*** Çerçeve sadece Stüdyo Standı (VG-SEST11K) ile kullanılabilir.

Birinci sınıf sanat galerileri oturma odanızda
SANAT MAĞAZASI
Frame için ücretsiz denemenizi başlatın ve Samsung Sanat Mağazası’ndaki olağanüstü eserleri keşfedin. Ücretli Üye olduğunuzda, klasiklerden modern eserlere kadar uzanan olağanüstü bir sanat eseri ve fotoğraf koleksiyonuna sınırsız erişim hakkına sahip olursunuz.

* Sanat Mağazası’ndaki belli içerikler aylık ücretli üyelik gerektirir.
** Sanat Mağazası'ndaki sanat eserleri önceden haber verilmeden değiştirilebilir.
*** Sanat Mağazası’nda bulunan sanat eseri seçimi satın alma süresine göre değişebilir.
Sizin için derlenmiş sanat eserlerinin keyfini çıkarın
OTOMATİK DERLEME
Frame, sevdiğiniz şeyleri öğrenir ve otomatik olarak duvarınızda görmek istediğiniz sanat eserlerini önerir. Ayrıca, yeni ve popüler sanat eserleri ile güncel kalmanızı sağlar.

* Gerçek kullanıcı deneyimi farklılık gösterebilir.
Favorilerinizi bir araya getirin
SIK KULLANILANLAR
Yaşam alanınız için en sevdiğiniz sanat eserlerini kullanarak kişisel sanat galerinizi oluşturun. İstediğiniz eserleri işaretleyerek sık kullanılanlara ekleyin ve hepsini tek bir yerde görün.

* Görüntüler sadece örnekleme amaçlıdır ve konunun daha iyi anlaşılması için sağlanmıştır.
En sevdiğiniz anları çerçeveleyin
KOLEKSİYONUM
Kendi fotoğraflarınızı veya yeni bir aile portresini kolaylıkla yükleyip sergileyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı telefonunuz veya bir USB sürücü kullanarak Samsung Frame’e göndermeniz yeterli.

* Frame’e yüklenen kişisel fotoğraflar, orijinal çözünürlükte görüntülenecektir. 4K (3840 x 2160 piksel) ve üzeri fotoğrafların görüntülenmesi önerilir.
** Sadece uyumlu cihazlar.
Fotoğraflarınıza sanatsal filtreler ekleyin
FİLTRELER
Fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürün. Fotoğraflarınıza benzersiz yeni bir hava katan altı filtre arasından seçim yaparak duvarınızda daha iyi görünmelerini sağlayabilirsiniz.

* Gerçek kullanıcı deneyimi değişiklik gösterebilir.
** Ekrandaki portre: “Following the Pack” - Minted’dan Jennifer Daily.
Sizin sanatınız, sizin tarzınız
MAT SEÇENEKLER
Artık, Frame’i kişiselleştirmenin daha fazla yolu var. Sanat Modu sayesinde, 7 farklı yerleşim tarzı arasında ve 10 farklı renk içeren bir paletten seçim yapabilirsiniz. Galerinizi ruh halinize uyacak şekilde ayarlayın, sanat eserleriniz ve fotoğraflarınız harika görünsün.

İdeal parlaklık için ışığı algılar
PARLAKLIK SENSÖRÜ
Parlaklık Sensörü sayesinde sanat eseriniz her zaman görünmesi gerektiği gibi görünür. Çevredeki ışığı algılar ve doğal bir görünüm için ekranın parlaklığını ve renk tonunu otomatik olarak optimize eder.
* Parlaklık sensörü, Sanat Modunda açıldığında çalışır. Performans, aydınlatma koşullarına göre değişiklik gösterebilir.


Varlığınızı hisseder
HAREKET SENSÖRÜ
Yakınlarda olduğunuzda, Hareket Sensörü varlığınızı algılar ve en sevdiğiniz sanat eserlerinin keyfini çıkarmanız üzere TV ekranını sanat eserine dönüştürür. Ortamdan ayrıldığınızdaysa enerji tasarrufu için ekranı kapatır.
* Hareket sensörü, Sanat Modunda açıldığında çalışır. Performans, aydınlatma koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Siyah bir ekrandan daha fazlası
AMBİYANS MODU+
Ambiyans Modu, ekranda gördüklerinizi değiştirmenize olanak tanır. Her baktığınızda zaman, hava durumu ve haber başlıkları sizi bekliyor olacak şekilde veya Frame'in etrafı çevreleyen duvar rengi ve deseniyle uyum sağlayacak şekilde ayarlayın. Tamamen size kalmış.

* Ambiyans modu hizmeti bölgeye göre değişebilir.
** Arka plan özelliğinin doğruluğu, TV’nin konumuna, duvar tasarımına, desen ve/veya renklerine bağlı olarak değişebilir.
Her aydınlatma koşulunda optimize görüntü
UYUM SAĞLAYAN GÖRÜNTÜ
Frame, oda ışığınızı ve video içeriğini akıllı bir şekilde analiz ederek otomatik olarak optimum parlaklık ve kontrast ayarı yapar, böylece aydınlatma koşulları değişse bile doğal görünen bir görüntü elde edersiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bırakın Frame işini yapsın.


Hiçbir diyaloğu kaçırmayın
AVA – AKTİF SES YÜKSELTİCİ
Sahnedeki herhangi bir konuşmayı kaçıracaksınız diye endişelenmenize gerek kalmadı. Aktif Ses Yükseltici, TV'deki sesleri veya diyalogları izole etmek, yükseltmek ve netleştirmek için çevredeki gürültüyü gerçek zamanlı olarak tanımlar. Bu yüzden sesi açmanız gerek kalmayacak, çünkü hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız.
TV’den keyif almanın daha fazla yolu
Her zamankinden daha sade ve daha akıllı. TV'nizde cep telefonunuzdaki içeriği izlemenin keyfini çıkarın, TV'nize bağlı cihazlarınızı tek kumanda kontrol edin ve tek bir tıklamayla içerik dünyasına dalın. Frame, size daha basit ve daha eğlenceli bir seyir deneyimi sunmanın birçok yoluna sahiptir.
* Akıllı hizmetler ve GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü); modele, bölgeye, dile, mobil cihazlara veya TV ürününe göre değişebilir.
** TV'yi kurmak için bir Samsung Hesabı gerekir.
*** Gerçek kullanıcı deneyimi değişiklik gösterebilir.
**** Bazı özellikler ve fonksiyonlar, bağlı cihazlar tarafından desteklenmiyor veya kullanımı sınırlı olmayabilir.
***** Smart TV fonksiyonlarını tam olarak kullanabilmek için internet bağlantısı gerekir.

İzlemeden deneyime
MOBİL YANSITMA
Mobil cihazınızda en sevdiğiniz programı izleme deneyiminden Frame'de izleme deneyimine geçiş yapın. Frame, içeriği yansıtmak için SmartThings kullanır ve hatta AirPlay 2 ile Apple cihazlarınızla da eşleştirebilirsiniz.


?? 
AİRPLAY 2
Dahili AirPlay 2 ile doğrudan Frame, iPhone, iPad veya Mac cihazınızdan film, dizi, müzik ve fotoğrafları kolayca oynatabilirsiniz.
* AirPlay 2 fonksiyonu tüm 2020 ve üstü Samsung akıllı TV'lerde mevcuttur.
** Apple, Apple TV ve AirPlay 2, Apple Inc.’nin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır. AirPlay 2 için iOS 12.3 veya daha ileri bir sürüm ya da macOS 10.14.5 veya daha ileri bir sürüm gerekir.

??  
SMARTTHİNGS
İşe gidip gelirken akıllı telefonunuzda film izlemeye başlayın ve eve geldiğinizde kolayca Samsung TV'nize geçin. İster Android ister iOS olsun, SmartThings uygulaması bağlantı kurmayı kolaylaştırır ve daha rahat bir keyif yaşamanızı sağlar.
* Her cihaz, Wi-Fi veya diğer bir kablosuz ağa bağlanmalıdır.
** SmartThings uygulamasını indirip yüklemelisiniz.
*** Cihazlarınızın, SmartThings üzerinden birlikte çalışabilmesi için tek bir Samsung Hesabına kaydedilmesi gerekir.
Yansıtmak için dokunmanız yeterli
DOKUN VE İZLE
Film veya müziklerinizi akıllı telefondan Frame’e yansıtmak bir dokunuş kadar kolay. Akıllı telefonunuzla Frame’e dokunduğunuzda, Frame dokunmayı algılar ve otomatik olarak yansıtır. Böylece Frame’e kolayca ve hızla geçiş yapıp en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Bir seferde daha fazla deneyim
ÇOKLU EKRAN
Frame'in ekranını bölün ve televizyonda ve mobil cihazınızda ne olduğuna bakmak zorunda kalmadan izleyin. Cep telefonunuzu TV'nize bağlayın ve video boyutunu ve ses ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirin ve böylece her ikisinin de aynı ekranda keyfini çıkarabilirsiniz. Frame'de, istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

* Sunulan teknoloji, işlevler, GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) ve akıllı özellikler; bölgeye, hizmet sağlayıcıya, ağ ortamına, mobil cihazlara veya TV ürününe göre değişebilir ve bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir.
** Gerçek kullanıcı deneyimi değişiklik gösterebilir.
*** Sadece uyumlu cihazlar.
KUSURSUZ SES KONTROLÜ

  • BİXBY

Yeni bir home office
UZAKTAN ERİŞİM
Evde TV'nizden ofis işlerinizi yapın. Uzaktan Erişim, bilgisayarınızın ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmanıza olanak tanır. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinde çalışmak için ofis bilgisayarınıza bile dokunabilir ve bunların hepsini koltuğunuzun rahatlıkla yapabilirsiniz.

* Özelliklerin kullanılabilirliği modele ve bölgeye göre değişebilir.
** TV ve bilgisayar bir ağa bağlı olmalıdır.
*** Ekran paylaşımı (yansıtma) yalnızca Windows 10 tarafından desteklenir.
**** Windows üzerinde çalışan bir bilgisayara uzaktan bağlantı yalnızca Windows 7 veya üstü sürümler tarafından desteklenir. Ve işletim sistemi Professional veya daha üstü bir sürüm olmalıdır.
***** Mac üzerinde çalışan bir bilgisayara uzaktan bağlantı yalnızca Mac OS X 10.5 veya üstü sürümler tarafından desteklenir.
****** Fare ve klavye gibi bilgisayar aksesuarları ayrı olarak satılır.
******* Bu hizmet, bir bilgisayar içinde uzaktan bağlantılara izin vermek için ayar gerektirir.
Güçlü entegrasyon, kolay kullanım
TEK UZAKTAN KUMANDA / SMARTTHİNGS UYGULAMASI / SMART HUB
Frame dijital hayatınıza esinti getirir. Uzaktan Kumanda ve SmartThings Uygulaması, bağlı cihazlarınıza kolayca erişmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Smart Hub'ı kolayca içerik aramak, internette gezinmek ve harika uygulamaları keşfetmek için de kullanabilirsiniz.
* Yalnızca uyumlu cihazlar.
** Her cihaz, Wi-Fi veya başka bir kablosuz ağa bağlı olmalıdır.
*** SmartThings uygulamasını indirmeli ve yüklemelisiniz.
**** Uzaktan kumanda da dahil olmak üzere gerçek ürünler gösterilen resimden farklı olabilir. Lütfen ürün galerimize bakınız.
***** SmartThings ile birlikte çalışabilirlik için tüm cihazların tek bir Samsung Hesabı ile kaydedilmesi gerekir.
****** Sunulan teknoloji, işlevler, GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) ve akıllı özellikler; bölgeye, hizmet sağlayıcıya, ağ ortamına, mobil cihazlara veya TV ürününe göre değişebilir ve bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir.PrevNext
* Gerçek Ürün gösterilen resimden farklı olabilir. Lütfen ürün galerimize bakınız. ** Ekran bir stand üzerinde durabilir ve hafif bir açıyla geri yatırılabilir. Bu açı ayarlanamaz.
SAMSUNG SMARTTHİNGS UYGULAMASINI KULLANIRKEN FRAME İLE DAHA FAZLASINI YAPIN.

  • GOOGLE PLAY’E GİDİN

  • APP STORE’A GİDİN

  • GALAXY STORE’A GİDİN

FOTOĞRAF GALERİSİ 
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  •  
Teknik Özellikler
Görüntü TeknolojisiQLED
Ekran Ebatı55"- 64"
Görüntü ÇözünürlüğüUltra HD
Dahili Uydu AlıcıVar
Wi-FiVar
Smart TVVar
RenkSiyah
Diğer Özellikler
Stok KoduQE55LS03T
MarkaSamsung
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
8806090362798

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.