Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
PlatinPuan : 6.839.050
Fiyat:
7.199,00 TL
7199.00 www.indiriminmerkezi.com
3
Kargo Bedava
Yüksek enerji verimliliği standartlarıyla üretilen Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 Lt NoFrost Buzdolabı modeli, üstün nem seviyesi ve kullanıcı dostu detaylarıyla işlevsel bir buzdolabı sahibi olmak isteyenlere hitap ediyor. Kalabalık aileler için ideal saklama genişliği sunan ürün, LED ışık aydınlatmasıyla daha rahat görüş açısı sunarak her malzemeye kolayca erişebilmeyi mümkün kılıyor. Ayarlanabilir özellikli geniş raf sistemi sayesinde birçok ürünü buzdolabında kolayca saklayabilir, konforlu kullanım keyfi yaşayabilirsiniz.
Multi Flow Teknolojisi ile Üstün Havalandırma Sistemi
 • Buzdolabının her köşesine eşit havalandırma sağlayan havalandırma delikleri sayesinde gıdalar uzun süre tazeliğini koruyor. Multi Flow sistemi aynı anda her bölmenin soğutulmasına imkan tanıyarak dolabın kapısı açık olsa dahi ısıyı dengede tutuyor.
 • Dijital Inverter kompresör, hassas ayarlamalar yaparak nem seviyesinin ve sıcaklığın korunmasına yardımcı oluyor. Ses seviyesini minimuma indiren yeni nesil kompresör, buzdolabının aşınma ve yıpranma oranını azaltarak enerji tasarrufu sağlıyor. 
 • Akıllı sensör sistemi ile çevrili olan donanım, beş sensör sayesinde kullanım alışkanlıklarını ve nem seviyesini düzenli olarak takip ederek gerekli ayarlamaları sağlıyor. Optimum verimlilik sağlayan akıllı teknoloji ile gıdalar uzun süre mükemmel tazeliklerini koruyor.
 • Geleneksel modellere göre %20 daha az enerji tüketimi sağlayan Samsung No Frost özellikli buzdolabı, enerji verimliliği sağlayan teknolojileriyle hem çevreyi koruyor hem de elektrik faturalarının azalmasına yardım ediyor. 
 • Üç kademeli katlanabilir raf sistemi sayesinde büyük hacimli gıda ve malzemeler buzdolabı içinde kolayca saklanabiliyor. Rafı tamamen ya da yarım şekilde katlayarak çok katlı bir pastayı veya uzun bir sürahiyi buzdolabınızda rahatlıkla muhafaza edebilir ve esnek kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Ayarlanabilir kapı koruyucu sistemi bulunan ürün, dört farklı şekilde ayarlanan koruyucular sayesinde kullanım avantajı sunuyor. Büyük içecek kutularını veya uzun şişeleri buzdolabında saklamak mümkün hale geliyor. Farklı ihtiyaçlara göre uygun çözümler sunan kapı koruyucuları alçağa veya yükseğe kaydırarak her türlü gıda ve içeceğe dolabınızda yer açabilirsiniz.
Öne Çıkan Teknik Özellikler
 • Ürün Tipi: Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Brüt Hacim: 473 Lt
 • Dondurucu Kısım Hacmi: 132 Lt
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 296 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 195.8 x 79.9 x 76.8 cm
 • Dondurucu Özelliği: No Frost
İşlevsel Kullanım
Beyaz rengi ile mutfaklara şıklık katan Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 Lt NoFrost Buzdolabı, dijital gösterge paneliyle kullanıcı dostu bir işlevselliğe imza atıyor. Soğukluk ayarları ve ideal ısı derecelerini takip edebileceğiniz dijital ekran, konforlu kullanımı ile beğeni topluyor. Şık LED ekran üzerinde her bilgiyi kolayca okuyabilir ve gerekli ayarlamaları rahatça yapabilirsiniz. Çoklu hava akış sistemine sahip olan ürün, her noktada homojen soğukluk sağlayarak ideal bir performans ortaya koyuyor. 3 adet temper camlı raf, dayanıklı yüzey yapısı ile uzun ömürlü kullanım sunuyor. Koku giderici sayesinde yiyecek kokularının birbirine karışmasını önleyen Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 Lt No Frost Buzdolabı, sebze-meyve çekmecesi ve yumurta bölmesiyle ideal saklama koşulları sağlıyor. LED aydınlatma sistemi buzdolabının içindeki yiyeceklere rahat şekilde erişim imkanı sunarken aynı zamanda enerji verimliliğine de imkan tanıyor.
Samsung: Beyaz Eşyada Öncü Marka
1938 yılında Güney Kore'de kurulan teknoloji devi Samsung, 2000'li yıllarda elektronik alanındaki yatırımlarıyla dünya çapında  en çok tanınan markalar arasına girmeyi başardı. İnovatif donanım felsefesini şık tasarım özellikleriyle bir araya getiren şirket, tüketici elektroniği ve beyaz eşya alanında beğeni toplayan ürünlere imza atıyor. 427 bin çalışanı olan Samsung, yaptığı önemli Ar-Ge yatırımlarıyla dünya çapındaki tanınırlığını güçlendirmeye devam ediyor.


Alttan donduruculu Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 Lt NoFrost buzdolabı akıllı tasarımı ile kullanışlı ve pratik saklama çözümü sunuyor. Enerji verimliliği sınıfında en yüksek standartları yakalayan yeni Samsung, çevreci özellikleri ile enerjiyi ise kontrollü tüketiyor. Dijital Inverter teknolojisini tüketiciler ile buluşturan Samsung, enerjiyi hem daha hesaplı harcıyor hem de daha sessiz çalışıyor. Üstelik nem seviyesini, benzerlerine göre %20 daha fazla tutabilen dolap, böylece daha az enerji ile daha uzun süre saklama yapabiliyor. Üst kısımda yer alan dijital LED ekranı sayesinde kolayca ayarlanabilen RL4323RBAWW/TR'nin iç kısmı da LED ışıklar ile aydınlatılıyor. 473 litrelik iç hacmi sayesinde kalabalık ailelere akıllı çözümler sunan Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 Lt NoFrost buzdolabı fiyatı ile de tüketicilerde tam not alıyor.

İki kapılı yeni Samsung buzdolabı, yenilikçi iç tasarımı ile mutfaklarda innovatif depolama ve saklama çözümleri getiriyor. Kapı ve iç bölümleri son derece pratik bir biçimde tasarlanan model, alt kısımda çekmeceler ve üst kısımda ise raflardan oluşuyor. Ayarlanabilir raflar, buzdolabına girecek mutfak ekipmanına uygun olarak alçalıyor ya da yükseliyor. Geniş raflar, birçok malzemenin düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlarken derinliği ise köşe ve arka kısımlarda kalan gıdalara da erişimi kolaylaştırıyor. Dolabın içinde yer kaplayacak başka hiçbir detaya yer vermeyen tasarımcılar böylece iç genişliğinin en verimli şekilde kullanılabilmesini amaçlıyor.

Alt kısımda yer alan çekmeceler hem derinlik, hem genişlik hem de yükseklik olarak optimum ölçülere sahip oluşu ile dikkat çekiyor. Haftalık alışverişlerin rahatça sığdırılmasını ve bozulmadan saklanmasını hedefleyen Samsung RL4323RBAWW/TR, kapılara yerleştirdiği bölmeler ile de ekstra depolama alanı sunuyor. Kapı içlerindeki gömme bölmeler, isteğe ve ihtiyaca göre yeniden düzenlenebiliyor. Kullanışlı ve pratik olmanın dışında, tasarımda fonksiyonel olarak da verimliliğe önem veren Samsung, iç aydınlatması ve geniş LED ekranlı menüsü ile kolay idare ediliyor. Geceleri dahi ışık açmadan kullanılabilen model, tasarruflu enerji tüketimi ile de dikkat çekiyor.

Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 Lt NoFrost buzdolabı özellikleri kadar performansı ile de beğeni topluyor. Soğutma ve Dondurma olmak üzere iki fonksiyonlu çalışan model, her bölmeyi ayrı ayrı soğutuyor. Güçlü soğutma modu ile yiyecekleri anında donduran NoFrost buzdolabı, yiyeceklerin daha uzun süre taze ve lezzetli saklanmasını sağlıyor. Buzdolabı içerisindeki nem oranını benzer modellere göre %20 daha yüksek tutan model, yiyeceklerin kurumasını önlerken istenmeyen kokuların yayılmasını da engelliyor. Daha uzun süre taze kalan yiyecekler besin değerlerini kaybetmeden saklanabiliyor. Lekelenmeyen gıdalar aynı zamanda birbirlerine kokuları karışmadan saklanıyor.

Güçlü soğutma modu olmasına rağmen yüksek enerji tasarruf oranları ile çalışan Samsung RL4323RBAWW/TR NoFrost A+++, aynı zamanda son derece çalışması ile de dikkat çekiyor. Diğer buzdolabı modellerine göre enerji tüketiminde %20 tasarruf sağlayan model, dijital Inverter kompresörü sayesinde sıcaklığı koruyarak dolabın gereksiz yere çalışmasını önlüyor. İç kısımda yer alan Multiflow paneller ile hava akışını bütün iç cepheye yayan model, besin ve yiyeceklerin soğuk havadan aynı anda eşit miktarda faydalanmasını sağlıyor. Sabit sıcaklığın verimli bir şekilde korunması yiyecekleri olduğu kadar buzdolabını da koruyan özellik daha uzun ekonomik ömre işaret ediyor.

Samsung RL4323RBAWW/TR A++ 473 Lt NoFrost buzdolabı fiyatı ile birlikte güçlü özellikleri sayesinde tüketici değerlendirmelerinden başarı ile geçiyor. Yenilikçi ve özgün tasarımı, tasarruflu enerji tüketimi, güçlü performansı ve ürünleri uzun süre taze saklama potansiyeli yeni Samsung'un en güçlü yönleri arasında gösteriliyor. Şık kapakları ile mutfaklarda ayrı bir hava yakalayan buzdolabı özellikleri ile en çok aranan modeller arasında yer alıyor.
Aydınlatma Var
Buz Matik Var
Derinlik (cm) 70.5
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 132
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 70
Hacim (L) 473
Hızlı Dondurma Yok
Hızlı Soğutma Yok
Kapı Açık Uyarısı Var
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 41
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 303
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Samsung
Ürün Tipi Kombi Tipi
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 296
Yükseklik (cm) 185
Teknik Özellikler
Ürün TipiKombi Tipi
Soğutma TipiNo Frost
Hacim400-600 L
Enerji SınıfıA++
RenkBeyaz
Diğer Özellikler
Stok KoduRL4323RBAWW
MarkaSamsung
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
8806086166171

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.