Samsung RT53K6030WW/TR A+ 543 lt No-Frost Buzdolabı

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 7.884.050
Fiyat:
8.299,00 TL
3
Kargo Bedava

Geniş aileler için ideal bir kullanım sunan Samsung RT53K6030WW/TR A+ 543 Lt No-Frost Buzdolabı, soğutucu ve dondurucu bölümlerinin işlevselliği ile öne çıkıyor. Twin Cooling Plus özelliği ile ideal nem seviyesinde saklanan yiyecekler, ilk günkü tazeliklerini koruyarak sağlıklı beslenmeye destek oluyor. İsteğe bağlı 4 farklı dönüşüm modu ile buzdolabınızdaki bölmelerin ısı derecelerini dilediğiniz gibi ayarlayarak enerji tasarrufu sağlayabilir, ürünün verimli kullanım özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Twin Cooling Plus ile Gelen Tazelik

 • Buzdolabının her noktasına eşit nem oranı sağlayan Twin Cooling Plus teknolojisi sayesinde tüm yiyecekler uzun süre taze kalıyor. Geleneksel buzdolabı modellerindeki %30 nemlilik oranını %70'e çıkaran cihaz, etkin nemlilik seviyesiyle birlikte gıdaları uzun süre aynı tazelikte tutmayı başarıyor.
 • Buzdolabının her bölümünü ayrı şekilde soğutan sistem, beklenmedik kokuların buzdolabı içerisine yayılmasını önleyerek donmuş yiyeceklerin tadını uzun süre korumasını sağlıyor.
 • 4 farklı dönüşüm moduna sahip olan ürün, dondurucuyu buzdolabı olarak çalıştırmanıza imkan tanıyor. Böylece buzdolabında saklanması gereken yiyecekleri dondurucu alanında da aynı konforda saklayabilir ve yiyecekleriniz içn ekstra alan yaratabilirsiniz. Dilerseniz dondurucuyu devre dışı bırakarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Kolay kayan raflar sayesinde gıdalarınızı kolay ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. En arkada veya köşede kalan yiyeceklere kolay erişim imkanı sağlayan raflar sayesinde esnek kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • 7 farklı hız seviyesinde çalışabilen Dijital Inverter kompresör ile daha az enerji tüketimi sağlayan buzdolabı, sessiz çalışarak istenmeyen gürültülerin önüne geçiyor. Uzun ömürlü performans sunan kompresör, eskime ve yıpranma oranını minimum seviyede tutuyor.
 • LED aydınlatma teknolojisine sahip olan iç tasarım, daha iyi görünürlük ve daha tasarruflu kullanıma imza atıyor. LED ışıklar az ısı yaydığı için buzdolabı her daim serin kalıyor. Şık görünümü olan LED ampuller yüksek verimilik sunuyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi: Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Brüt Hacim: 543 Lt
 • Dondurucu Kısım Hacmi: 125 Lt
 • Ses Seviyesi: 41 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 325 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 185.5 x 79 x 75 cm
 • Dondurucu Özelliği: No-Frost

İdeal Kullanım

Beyaz rengi ile mutfaklarda şık bir görünüm sergileyen Samsung RT53K6030WW/TR A+ 543 Lt No-Frost Buzdolabı, geniş iç hacmi ve kullanışlı raflarıyla farklı beklentiler için elverişli çözümler sunuyor. 4 adet raf bölmesine ek olarak tazelik bölmesi, yumurtalık rafı ve sebze-meyve çekmecesi bulunan ürün, her gıdanın en ideal şekilde saklanmasına imkan tanıyor. Çoklu hava akışı sayesinde cihazın her tarafında bulunan hava kanalları üstün soğutma sağlayarak buzdolabının her zaman en uygun ısı derecesinde kalmasını sağlıyor. No-Frost özellikli Samsung RT53K6030WW/TR A+ 543 Lt No-Frost Buzdolabı, karlanma ve buzlanma gibi problemlerin önüne geçerek yüksek performans gösteriyor. Temperli cam raflar, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sergiliyor. Ağır gıda ve malzemelerin saklanmasına uygun olan cam raflar esnek kullanımı destekliyor. Dondurucu kısmında bulunan döner düğmeli buz yapıcı ise her mevsim buz ihtiyacını karşılamayı sağlıyor. 

Samsung: Teknolojide Üstün Kalite

1938 yılında Güney Kore'nin Seul şehrinde kurulan Samsung; giyilebilir teknolojiden elektroniğe, tıbbi ekipmandan hassas aygıt üretimine kadar oldukça geniş bir alanda faaliyet gösteriyor. 1990'lı yıllarda Güney Kore dışında atılım yapmaya başlayan marka, 2000'li yıllarda teknoloji ve elektronik alanında yaptığı yatırımlarla adından söz ettirmeyi başarıyor. Bugün dünyanın en değerli markaları arasında bulunan Samsung, dünya genelinde 427 bin çalışanı ile müşterilerini üstün hizmet kalitesi ile buluşturmaya devam ediyor.


Geniş kapasiteye sahip bir buzdolabı olan Samsung RT53K6030WW/TR, büyük aileler için faydalı avantajlar sağlıyor. Soğutucu ve dondurucu bölmelerinin işlevsel kullanıma sahip özellikleri, Samsung buzdolabını fonksiyonel bir ürün haline getiriyor. Üst dondurucuyu gerektiğinde soğutucu olarak kullanmanıza imkan sağlayan 5 dönüşüm modu, saklama alanlarını genişletmek için esnek kullanım imkanı sağlıyor. 5 dönüşüm modunu seçerek, dondurucuyu devreden tamamen çıkarmak, isteğe bağlı olarak mümkün oluyor. Bu şekilde kullanımda, buzdolabı iç sıcaklığı 15 derecenin altında tutularak, enerji tasarruf sağlanmış oluyor.

Samsung buzdolabı modelinde bulunan, Twin Colling Plus özelliği sayesinde, geleneksel buzdolaplarında görülen %30 nem seviyesi %70 seviyesine çıkarılarak, mükemmel bir nem dengesi sağlanıyor. Dondurucu ve soğutucu bölmelerinin ayrı ayrı kendi soğutma sistemlerini kullanmasıyla faaliyet gösteren Twin Colling Plus özelliği, her bölmeyi kendi evaporatörü ile soğutuyor. Dondurucu içinden gelen havanın, soğutma bölmesine girmesini engelleyerek, soğutucudaki havanın kurumasını engelliyor. Aynı zamanda ayrı ayrı soğutma sistemi, soğutucudan gelen istenmeyen kokuların, hava sirkülasyonu yoluyla derin dondurucuya ulaşmasını engelliyor. Böylelikle, dondurucudaki yiyecekler, uzun süre tazeliğini ve orijinal tadını muhafaza etmiş oluyor.

Hızlı soğutma ve dondurma işlemi için tasarlanmış olan Power Cool ve Power Freeze özelliği, tek bir tuşla buz yapma ve hızlı soğutma imkanı sağlıyor. Power Cool özelliği ile soğutmak istediğiniz gıdalar için hızlı soğutucu ve Power Freeze özelliği ile dondurma ve buz yapma gibi şoklama işlemleri için dondurucu özelliği, tek tuşla devreye giriyor. Buzdolabı, No-Frost özelliği sayesinde, kar yapmadan dondurmaya imkan tanıyor.

Samsung RT53K6030WW/TR özellikleri arasında bulunan Dijital Inverter teknolojisi ile buzdolabı motoru, 7 farklı güç seviyesinde çalışıyor. Buzdolabı çalışırken, maksimum seviyede performans sağlayan sistem, aynı zamanda çok düşük seviyedeki ses performansıyla, büyük bir konfor sağlıyor. Çalışma sesini en az seviyeye indirgeyen üstün teknoloji, mutfakta geçirilen zamanlarda, buzdolabının ses seviyesini minimum düzeyde hissetmenizi sağlıyor.

Buzdolabının iç aydınlatma sisteminde kullanılan LED ışıklandırma sistemi, dolap içi yerleşiminde saklama amaçlı alandan, büyük ölçüde faydalanmanızı sağlıyor. Klasik aydınlatma yöntemlerinde yer kaplayan dolap içi ampul aydınlatma sistemine nazaran LED aydınlatma sistemi, enerji tasarrufu bakımından da önemli faydalar sağlıyor. Homojen ve net bir aydınlatma sağlayarak, dolap içindeki tüm ayrıntıları net bir biçimde görmenize imkan sağlıyor.

Samsung buzdolabı, ayarlanabilir rafları ile ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda düzenleme yapmanıza olanak veriyor. Dolap kapağında bulunan şişe rafları, dilediğiniz biçimde ve değişen ihtiyaçlarınıza göre, yeniden düzenlenebiliyor. Dolap içinde bulunan rafların sahip olduğu EasySlide özelliğinin esnek hareket imkanı sayesinde, en arkada bulunan yiyeceklere bile kolaylıkla erişme imkanı bulunuyor. Kayan raf özelliği, buzdolabının içinde yerleştireceğiniz tüm gıdalara kolayca erişim imkanı sağlıyor. Buzdolabının geniş ve işlevsel rafları, ayrıca büyük bir hacme sahip sebzelik bölümü bulunuyor. Dolap içinde 4 adet soğutucu raf ve 5 adet kapı rafı bulunuyor.

Beyaz renge sahip Samsung buzdolabının, 543 lt. brüt hacmi bulunuyor. Yıllık 325 kWh enerji tüketimi ve 41 db ses çıkış gücü bulunan buzdolabı, konforlu bir kullanıma imkan sağlıyor. Ayrıca, buzdolabı kapağının uzun süre açık unutulduğu durumlar için, belli bir süre sonunda devreye giren sesli uyarı sistemi bulunuyor. Üstün teknoloji ürünü olan buzdolabı, kaliteli yapısı ve pratik kullanım özellikleriyle, uzun yıllar dayanıklılığını koruyor. Dönemsel kampanyalarla da desteklenen Samsung RT53K6030WW/TR fiyatı, ürünün sahip olduğu üstün özellikler de göz önünde bulundurulduğunda, oldukça makul seviyelerde gözlemleniyor. Enerjiden tasarruf sağlayan ve avantajlı kullanım özellikleri bulunan buzdolabının, ulaşılabilir nitelikteki fiyat dengesi, kullanıcılarından da tam not alıyor.
 

 
 
Aydınlatma Var
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 72
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 125
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 79
Hacim (L) 543
Hızlı Dondurma Var
Hızlı Soğutma Var
Kapı Açık Uyarısı Var
Kontrol Paneli Mekanik
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 41
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 403
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Samsung
Ürün Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 325
Yükseklik (cm) 185.5
Diğer Özellikler
Stok KoduRT53K6030WW
MarkaSamsung
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
8806088227825

İLETİŞİM

0850 304 12 13
info@indiriminmerkezi.com
Kılınçaslan Mah. Emindede Sk. No: 17B Selçuklu/Konya/Türkiye
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.