VC3500TM CycloneForce™ Teknolojili TORBASIZ Elektrikli Süpürge

Emiş gücünü korur

CycloneForce

Tutarlı ve yüksek emiş gücüyle etkin temizlik*. Samsung CycloneForce sistemi, toz ve kirleri havadan çekip dış hazneye hapseden güçlü bir merkezkaç kuvveti oluşturarak yüksek emiş gücünü korur. Böylece, filtreyi temiz tutar, tıkanmayı önler ve tutarlı yüksek emiş gücü sağlar.

 

* 200W’a kadar. IEC62885-2 Cl. 5.8 uyarınca yapılan kurum içi testlere dayanmaktadır.

Geniş kapasiteli toz haznesi

Kolay boşaltılan 2,5 litrelik Geniş* Toz Haznesi

Samsung elektrikli süpürgenizi boşaltırken zamandan tasarruf edin. Geniş kapasiteli toz haznesi* 2,5 litre toz ve kiri tutarak ara vermeden uzun süre temizlik yapmanıza imkan verir. Dolduğunda da tek bir dokunuşla kolayca çıkarılıp açılabilir. Böylece içindekileri kolayca boşaltabilirsiniz.


A person is emptying the Dustbin with one hand.

* 1,3 litre kapasiteli toz haznesine sahip Samsung VCC45W0S3K/XTR modeliyle karşılaştırıldığı dahili testlere dayanmaktadır.

Beş adımlı filtre sistemi

5 Kademeli Filtre Sistemi

5 Kademeli Filtre Sistemiyle temiz hava soluyun. Sünger Filtre ve Kumaş Filtre orta ve yarı orta boyutlu tozları yakalamadan önce Samsung CycloneForce büyük parçacıkları ayıklar. Hava, motordan geçtikten sonra Yüksek Verimli Filtre ve Sünger Filtre ince tozları yakalayıp hapseder.


Beş adımlı filtre sistemi

3 özel araç

3 Araçlı Hızlı Aksesuar Tutucu

Evinizin her yerini temiz tutun. Bu elektrikli süpürgedeki Hızlı Aksesuar Tutucunun dar alanlara ulaşmak, toz almak ve döşemeleri temizlemek için tasarlanmış 3 aracı bulunmaktadır. Temizliğe ara vermeden aksesuarları hızlıca değiştirebilir ve tümünü özel bir tutucunun içinde kolayca saklayabilirsiniz.


The Crevice, Dusting, and Wide Dusting tools are easily stored and removed from the Accessory Holder on the vacuum pipe.

Ergonomik sap tasarımı

Kolay Kavranır Sap

Ellerinizin kısa sürede yorulmaması için Samsung elektrikli süpürgeyi rahatça ve kolayca tutmanızı sağlar. Ergonomik tasarımlı, kaydırmaz Kolay Kavranır Sap ideal çevre boyutu ve açısıyla hortumu sıkı ve rahat bir şekilde kavramanızı sağlar. Bağlantı yeri kendi etrafında döndüğü için, borunun takılmasından endişe etmenize gerek yoktur.


 
The user-friendly handgrip is in three angles - front, side, and diagonal. A hand is holding the side view handle.

Kolay güç kontrolü

Kullanışlı Sap Kumandası*

Gerçekten kolay bir şekilde elektrikli süpürgenizi açıp kapayabilir ya da güç seviyesini ayarlayabilirsiniz. Kullanışlı Sap Kumandasının* dahili kumanda düğmeleri kolayca ulaşabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Kablolar olmadan elektrikli süpürgenizi kumanda ederek hızlı bir şekilde ideal emiş gücünü seçmenize ya da temizliği durdurmanıza ve başlatmanıza imkan verir.

* Opsiyonel. Bu özellik, modele bağlı olarak değişebilir.


 
A woman cleans the house with the convenient use of the control button on the handle of VC3000TM.

Kolayca kaldırıp saklayın

Kolay depolama için 2 yönlü park

2 yönlü park sistemiyle Samsung elektrikli süpürgeyi kolayca saklayın ve tutun. Temizlik sırasında dik tutup sapından taşıyabilirsiniz. Duvara dayanması gerekmez ve daha az yer kaplar. İsterseniz, yatay bir şekilde yatırıp kaydırarak da taşıyabilirsiniz. Böylece uygun olan her yerde saklayabilirsiniz.


A VC3500TM vacuum cleaner can be stored vertically or horizontally.

Kolay temizlenen filtreler

Dayanıklı ve Yıkanabilir Filtreler

Maksimum emiş gücünü korur ve filtre değişim maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Toz haznesinin üzerinde bulunan iki yıkanabilir filtre* tozu hapseder ve su ile kolayca temizlenebilir. Böylece uzun süre devam eden yüksek emiş gücüyle muhteşem sonuçlar elde etmenizi sağlayan optimum temizlik performansını korumak kolaydır**.


A person washes the filter in the kitchen sink.

* Elektrik süpürgesi 4 filtreye sahiptir, ancak yalnızca ikisi yıkanabilir (Sünger Filtre ve Kumaş Filtre).** Dahili testler baz alınmıştır. İdeal performans için filtrelerin düzenli olarak yıkanması gerekir. Ayrıntılar için kullanım kılavuzuna bakın.

Tasarruflu performans

Gelişmiş Tasarruflu Tasarımı

Güçlü emiş performansıyla enerjiden tasarruf ederek temizleyin. Elektrikli süpürgenin Gelişmiş Tasarruflu Tasarımı sahip olduğu motorlu fırça, optimize edilmiş motor ve hava akış yapısı ile sıra dışı bir temizlik deneyimi sunar. Geleneksel modellerle* kıyaslandığında %26 oranında enerji tasarrufu sağlar*.

Teknik Özellikler
ÖzellikToz Torbasız
Güç (Watt)2201Watt - 2400Watt
Ses Seviyesi71Dba - 80Dba
Garanti Süresi2 yıl
RenkMavi
Diğer Özellikler
Stok KoduVC07T357MHB
MarkaSamsung
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
8806090712555
 

0850 304 1213

Hafta içi: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 10:00 - 13:00
Hızlı, Ucuz, Kusursuz e-ticaretin Merkezi !
© Copyright 2013 - 2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.